Стажування та працевлаштування
випускників

 

Студенти факультету кібербезпеки та інформаційних технологій з першого курсу навчання проходять практику в провідних українських IT-компаніях та державних структурах.

Для працевлаштування випускників Національний університет «Одеська юридична академія» і факультет кібербезпеки та інформаційних технологій зокрема, співпрацюють з Департаментом кіберполіції, Міністерством транспорту та зв'язку України, Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Факультет кібербезпеки та інформаційних технологій при реалізації основних завдань та функцій співпрацює з державними органами та провідними компаніями в сфері ІТ. Це дозволяє студентам факультету отримувати передові знання від професіоналів практиків, а викладачам підвищувати академічну кваліфікацію.

Представники роботодавців залучаються до модернізації освітніх програм, що є особливо необхідним в сфері інформаційних технологій, що динамічно розвивається.

В межах співробітництва факультету кібербезпеки та інформаційних технологій з провідними роботодавцями студенти мають можливість проходити практику та стажування, з метою набуття практичних навичок у майбутній професії та зваженого вибору у подальшому працевлаштуванні.

В межах просвітницької діяльності та популяризації вищої освіти в сфері інформаційних технологій факультет кібербезпеки та інформаційних технологій плідно співпрацює з закладами середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, шляхом проведення, конкурсів, воркшопів, лекцій тощо.

Більш детальну інформацію можете знайти на сайті факультету кібербезпеки та інформаційних технологій https://fcit.od.ua/