Стажування та працевлаштування
випускників

 

Ми намагаємося зробити так, щоб наші студенти і випускники не втрачали часу в пошуках роботи, тому регулярно організовуємо різні заходи, такі як «Ярмарок вакансій», аби допомогти молодому спеціалісту без досвіду роботи отримати перше робоче місце.

Факультет адвокатури взаємодіє з різними державними органами - Міграційною службою, Пенсійним Фондом, судами різних інстанцій та ін., а також тісно співпрацює з Радою адвокатів Одеської області, Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури Одеської області, адвокатськими об'єднаннями. Тому студенти нашого структурного підрозділу завжди забезпечені місцями для проходження практики, а випускники - майбутнім місцем роботи. З 1998 року на базі нашого Університету функціонує Юридична клініка, в якій кращі студенти факультету адвокатури під керівництвом досвідчених кураторів займаються юридичною практикою.

Важливим кроком нашого факультету є створення першого за всю історію існування Національного університету «Одеська юридична академія» Центру працевлаштування студентів та випускників «Кар'єра». В рамках роботи Центру працевлаштування, цілий рік здійснюється взаємодія з роботодавцями для того, щоб студенти могли працювати з кращими одеськими юристами. Співпраця з кожним роботодавцем проходить в індивідуальному порядку і в залежності від спектру вимог юридичної компанії підшукуються майбутні співробітники.

Найкращі студенти відбираються для продовження навчання в аспірантурі, здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук та входження до нашого професорсько-викладацького колективу. Видатні випускники факультету: Анна Домусчі - інтерн Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма, випускниця факультету адвокатури 2014; Віталій Паляничка - адвокат, президент правозахисної організації «Феміда», керівник юридичної компанії «Паляничка і партнери», випускник факультету адвокатури 2009 року; Леонід Лічман - суддя Господарського суду Одеської області, випускник факультету адвокатури 2005 р.; Євген Гарєєв - кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного права, випускник факультету адвокатури 2003 року, та багато інших.