За роки свого існування Національний університет «Одеська юридична академія» зарекомендував себе справжнім центром наукового і студентського життя і впевнено зайняв лідерські позиції в сфері юридичної освіти в Україні. За 20 років було зроблено дуже багато: побудовані сучасні навчальні корпуси і комфортабельні гуртожитки, спортивні стадіони; налагоджені академічні зв'язки з кращими вузами світу; організований унікальний курс вивчення навчальних дисциплін англійською, французькою та німецькою мовами; заснована інноваційна магістерська програма з міжнародного права та права Європейського Союзу. Протягом останніх декількох років в університеті відкриті такі спеціальності як політологія, соціологія, психологія, журналістика і реклама.

Завдяки співпраці з державними органами та органами місцевого самоврядування, а також з провідними юридичними фірмами міста Одеси, 100% випускників успішно працевлаштовується за фахом в перший рік після закінчення університету.

Зрозуміло, що такі досягнення не могли залишитися непоміченими і за 20 років своєї історії наш університет удостоївся багатьох престижних нагород і звань. У 2008 році Рада Ректорів Європи присудив Національному університету «Одеська юридична академія» нагороду в номінації «Європейська якість», а в 2011 році наш університет був нагороджений срібною медаллю в номінації «Міжнародне співробітництво в сфері науки і освіти» в рамках ХХ Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар'єра - 2011». 2012 рік приніс нашій alma mater почесне звання «Лідер міжнародної діяльності» в рамках III Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади - 2012». Ну а в кінці 2016 року наш рідний університет удостоївся почесної нагороди «Народне визнання 2016».

Список нагород і високих звань, які на протязі багатьох років з гордістю носить наш університет, можна продовжувати і далі, але, як то кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути, тому пропонуємо Вам ознайомитися з чудовою колекцією нагород Національного університету «Одеська юридична академія».