6.10.2021 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» фінішувала Олімпійський тиждень.

Олімпійський тиждень - це всеукраїнське, спортивно-видовищний захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.

Більше 140 учасників сьогоднішнього, заключного етапу, зібралися на спортивному комплексі НУ «ОЮА», трибуни були заповнені вболівальниками.

Викладачі кафедри фізичного виховання на чолі із завідуючою - Барсукової Тетяною Олександрівною, забезпечили підготовку, організацію та проведення цього свята, переживали за команди своїх факультетів, але, як судді, були об'єктивні і високопрофесійні: Заверзаев Валерій Володимирович, Бірюков Олександр Аркадійович, Воробйова Олена Миколаївна, Гоголєва Олена Миколаївна, Антипова Жанна Ігорівна.

10 команд студентів перших курсів змагалися, доводячи, що вони найспритніші, сміливі, вмілі та витривалі: команди факультетів НУ ОЮА: ФПС КЮ, ФЦГЮ, САФ, ФА, ФППС, ФМПО, ФЖ, ФКІТА, СПФ і команда ЮФК.

Перемогу здобула команда ЮФК - вітаємо директора - Мельника Олександра Володимировича.

Студенти старших курсів, які взяли участь у легкій атлетиці, показали свою швидкість в бігу на 60 м і в естафеті.

Перемогу здобула команда ФМПО - поздраляем декана Неугоднікова Андрія Олександровича.

Спорт - це корисно, а бути активним і спортивним - це сьогодні ще й модно. Так що наші учасники, не має значення, яке місце вони сьогодні зайняли, в тренді, а головне - вони додали позитивних емоцій в своє життя, провели чудово час на свіжому повітрі, отримали "порцію здоров'я". Бажаємо всім гарного настрою, здоров'я і щасливих миттєвостей від цього загадкового слова: "Перемога". Адже це не тільки перше місце, це ще й подолання самого себе, своїх страхів, сумнівів, невпевненості в своїх силах.

До нової зустрічі в ігровому або тенісному залі, на футбольному полі або на критій площадці, за шаховою грою або в стрілецькому тирі.

Позитивних емоцій вам і спортивних перемог!