1-2 жовтня 2021 року в Києві відбулися перші змагання серед студентів України зі швидкісного подолання перешкод «Gool Race» - це новий формат залучення студентської молоді в змагання зі швидкісного подолання різних перешкод.

Проведення такого формату змагань дозволяє не тільки визначити найсильнішого, вмілого і сміливого, але і сприяє активізації спортивних занять, фізичного виховання і рухової активності студентів, а й зміцнює їх здоров'я і долучає до ведення здорового способу життя.

Протягом двох днів студенти 36 закладів вищої освіти, з 20 регіонів України змагалися в подоланні смуг перешкод раздічних напрямки і складності. 39 юнаків і 39 дівчат доводили, що вони найшвидші, сильні, спритні і витривалі. І тільки чотирьом юнакам і 4 дівчатам вдалося постити в фінал.

Одеську область представляли студенти Національного університету «Одеська юридична академія»:

Купцов Степан - студент 3 курсу Судово-адміністративного факультету. Відповідальний за фізкультурно-оздоровчу та спортивну роботу на факультеті - Антипова Ж.І .

Крилова Вікторія - студентка 1 курсу Факультету прокуратури та слідства (кримінальній юстиції).

Представник команди НУ «ОЮА» - зав.каф.ФВ Барсукова Т.А .

Вітаємо Купцова Степана - володаря Срібного кубка, який поступився першим місцем представнику Національної академії сухопутних військ ім. Гетьмана П.Сагайдачного.

Спасибі нашій молодій спортсменці, первокурстніце за гідний виступ на таких серйозних змаганнях.

Завершилося одне з найяскравіших подій цього року - Крутая Гонка!

Попереду не менше драйвові та цікаві конкурси та змагання міста, області, України.

Бажаємо нашим студентам нових перемог, успіхів і здоров'я!