НОВИНИ
ПІДРОЗДІЛІВ

 

З нагоди Дня української писемності та мови дистанційно з використанням сервісу Zoom 06.11.2020 року відбувся «круглий стіл» на тему: «Українська мова і писемність: минуле і сучасність». Організували та провели відеоконференцію кафедра соціально-політичних та економічних дисциплін Криворізького факультету разом з Криворізьким юридичним фаховим коледжем.

У заході взяли участь заступник декана Криворізького факультету НУ «ОЮА» О.М.Стець, директор Криворізького юридичного фахового коледжу Ю.К.Лескова-Годлевська, завідувач кафедри соціально-політичних та економічних дисциплін Н.О.Барабаш, викладачі та студенти Криворізького юридичного фахового коледжу та Криворізького факультету НУ «ОЮА».

Із вітальним словом до присутніх звернулася завідувач кафедри соціально-політичних та економічних дисциплін Криворізького факультету НУ «ОЮА», кандидат історичних наук, доцент Н.О.Барабаш. Вона наголосила на особливому значенні цього свята для зростання української нації в сучасних умовах, підкреслила, що ми маємо оберігати та плекати українську мову.

Під час жвавої дискусії учасники «круглого столу» обговорили проблеми, які стосувалися становлення і розвитку української мови в минулому, а також сучасного стану мови: ролі запозичень у лексиці мови, мовних засобів у рок-поезії, культури мовлення українців тощо.

На завершення «круглого столу» заступник декана факультету, кандидат юридичних наук, доцент О.М.Стець, директор коледжу Ю.К.Лескова-Годлевська у своїх виступах заявили про готовність підтримувати студентів у їх зусиллях щодо опанування української мови, вдосконалення мовних знань.

Вони відзначили найактивніших студентів: Матвієнко Кароліну, Дегтярову Вікторію, Кізіцьку Вікторію, Зюркевич Вероніку, Плахотнюк Мирославу, Кириленко Вікторію, Ільченко Марію, Примак Надію, Сівашеву Анастасію.