НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

Мною прийняте важливе та єдине правильне рішення щодо студентів Національного університету «Одеська юридична академія», які представляють гарячі точки України. Ці молоді люди приїхали свого часу до Одеси вступати до нашого вишу з Херсонської, Запорізької, Миколаївської, Харківської, Донецької, Луганської областей. Проте війна внесла свої корективи, і більшості наших студентів сьогодні просто нема куди повертатися. Десь йде активна фаза бойових дій, щодня прилітають снаряди артилерії та ракети, а деякі регіони, на жаль, залишаються в окупації.

У зв'язку з цим за підтримки колективу університету ми вирішили, що ці студенти зможуть проживати у гуртожитках Одеської юракадемії стільки часу, скільки потрібно буде, доки їхні побутові питання не вирішаться.

Крім того, студентам, які сплатили за проживання у гуртожитках та в перші дні війни змогли в'їхати до своїх родин, ці кошти будуть перераховані на наступний семестр.

Ми потурбувалися про комфортне і, головне, безпечне перебування студентів в університетських гуртожитках. Ми вжили всіх заходів щодо облаштування бомбосховищ, забезпечення продуктами харчування, водою, ліками, генераторами та всім необхідним.

Підтримуємо один одного та разом йдемо до перемоги!