УНІВЕРСИТЕТУ

13 травня у Центрі Synergy Sport Arena за адресою: м. Одеса, просп. Небесної сотні, 4/7 під керівництвом Одеського обласного відділення КФВС МОН України та «Центру підтримки волонтерів» пройшов благодійний турнір з настільного тенісу на підтримку ЗСУ.

Настільний теніс - захоплююча гра, що розвиває спритність, силу, координацію руху та логічне мислення. Такі змагання сьогодні особливо популярні та приносять велике задоволення і учасникам та глядачам.

Збірна команда Національного університету "Одеська юридична академія" була зібрана, сконцентрована та налаштована на перемогу під керівництвом представника кафедри фізичного виховання - Гоголевої Олени Миколаївни. У підсумку серед закладів вищої освіти м.Одеси в особистому заліку наші студенти вибороли призові місця.

Серед дівчат:

1-е місце – Переверзєва Вікторія (Юридицький коледж НУ ОЮА);

2-е місце – Кожухівська Альона (факультет цивільної та господарської юстиції).

Серед юнаків:

2-е місце – Купцов Степан (Судово-адміністративний факультет);

3-е місце – Паскаль Вадим (факультет адвокатури та антикорупційної діяльності).

У благодійному турнірі успішно виступили

Купцов Степан (судово-адміністративний факультет) – 1-е мiсце

Кожуховська Олена (факультет цивільної та господарської юстиції) – 3-е місце,

За результатами турніру призери були нагороджені кубками та грамотами.

Вітаємо наших призерів, бажаємо всім здоров'я, позитивних емоцій та подальших перемог!