УНІВЕРСИТЕТУ

Протягом квітня – червня 2021 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» вперше проводилась акредитація освітньої програми «Психологія» освітнього рівня «Бакалавр». Тривала і кропітка підготовка до акредитації, безпосередня робота експертної групи та галузевої експертної ради в дистанційних умовах завершилась визнанням високого рівня реалізації освітньої діяльності в університеті

та рішенням Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти щодо акредитації зазначеної освітньої програми на 5 років. У 2020-2021 навчальному році в університеті» була також успішно акредитована магістерська освітня програма з психології. Проведені акредитації є підтвердженням

«знаку якості» надання освітніх послуг в Національному університеті «Одеська юридична академія».

У 2016 році за ініціативи Президента Національного університету «Одеська юридична академія», академіка Ківалова С.В. на факультеті психології, політології та соціології було відкрито спеціальність «Психологія», створено кафедру психології, як випускаючу.

Кафедра психології стрімко розвивається, впроваджуючи найсучасніші психопедагогічні технології навчання. І сьогодні кафедра психології є потужним колективом викладачів-науковців і практиків, високу кваліфікацію яких було засвідчено на найвищому рівні (https://onua.edu.ua/ua/o-nas-psy-ukr).

Університет висловлює щиру вдячність за підтримку і безпосередню участь в акредитаційних заходах надійним партнерам і стейкхолдерам освітніх програм – Костюку А.В. - заступнику начальника відділу психологічного забезпечення Головного управління Національної поліції України в Одеській області, Гринько М.М. - начальнику відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області, Макєєвій Ю.В. - начальнику служби психологічного забезпечення Південного територіального управління Національної гвардії України, Панченку О.А. - директору державної установи «Науково- практичний медичний реабілітаційно-діагностичний центр Міністерства охорони здоров’я України», Ковальчуку В.В. - директору Одеського фахового коледжу комп'ютерних технологій, Алексеєвій О. - акредитованому гештальт-терапевту, псіхосоматологу, Шпатаковській Г. В. – керівнику Асоціації дитячих, сімейних, перинатальних психологів «Психея» та інституту Перинатальної психології та психосоматики, Босько В. - керівнику навчально-оздоровчого центру «ДАО», психотерапевту Європейської асоціації психотерапевтів, Лебедєвій Н. - бізнес-тренеру, засновнику «Тренінг-корпорації Psychology», «1-го Національного Конгресу Тренінгів», Мушинській А. - експерту з ефективних комунікацій і переговорів, арт-терапевту і арт-коучу, випускникам-психологам магістратури Васильєвій Н. та Сухоті І. та іншим.

На сьогодні на факультеті психології, політології та соціології здійснюється набір на три найсучасніші спеціальності:

• 053 «Психологія» (ОС «молодший бакалавр», ОС «бакалавр», ОС «магістр»),

• 052 «Політологія» (ОС «бакалавр», ОС «магістр», ОС «здобувач наукового ступеня кандидата наук за спеціальністю політологія»),

• 054 «Соціологія» (ОС «бакалавр», ОС «магістр»).

Нагадуємо, що з 14 липня 2021 року розпочинається прийом документів на навчання до Національного університету «Одеська юридична академія». Чекаємо на Вас!

Телефон Консультаційного центру допомоги абітурієнтам: (048) 719-88-00

Адреса приймальної комісії НУ «ОЮА»: м. Одеса, вул. Академічна, 2