УНІВЕРСИТЕТУ

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет в ході свого візиту до Одеси, відвідав Національний університет «Одеська юридична академія». Київська делегація зазначила сучасну і прогресивну інфраструктуру навчального закладу, а також його розвиток: виш постійно впроваджує модернізовані технології в освітній процес для того, щоб кожен учень міг отримати вищу освіту європейської якості.

«Вперше я побував у НУ «ОЮА» у 2005 році, але вже тоді було зрозуміло, що це місце живе і розвивається. З кожним наступним відвідуванням Університету, матеріально-технічна база тільки поліпшувалася. Вражає Кількість музеїв, вражає спортивна база. Вражає сам освітній дух, який присутній в цьому університеті. Я знаю і бачу як багато для цього робить сам президент закладу, Сергій Васильович. Він один з небагатьох освітніх діячів, які настільки сильно горять своєю роботою, тому і сам виш має належну високу репутацію»

- Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет

Візит в НУ «ОЮА» почався з відвідування приймальні комісії, оскільки зараз активно йде кампанія вступу до вищих навчальних закладів. Міністр науки і освіти особисто поспілкувався з абітурієнтами, які вже подали свої документи в НУ «ОЮА».

Денис Шкарлет також зазначив, що Університет йде в ногу з часом і відкриває нові перспективні і затребувані факультети:

«На жаль, більшість університетів не можуть собі дозволити діджіталізацію, а це головне, що зараз потрібно для навчальних закладів. У Національному університеті «Одеська юридична академія» не тільки впроваджена діджитал структура, але і створений факультет кібербезпеки і інформаційних технологій. Це показує, що висока інфраструктура вишу дозволяє реалізувати навчальний процес з усіх спеціальностей. Я вважаю, що діджіталізація - наше майбутнє і я повністю підтримую в цьому Університет»

Також в рамках візиту почесною делегації, була проведена екскурсія Музеєм рідкісної книги, який розташований на території Національного університету «Одеська юридична академія». Музей зберігає самі рідкісні екземпляри книг, деякі з яких датовані 17-18 століттям. Крім цього, в університеті функціонує також велика бібліотека, в якій зберігається понад мільйон примірників наукової літератури.

Варто відзначити, що на базі вищого навчального закладу функціонує унікальний музей зброї, пневматичний і стрілецький тир, на території якого проходять підготовку майбутні правоохоронці.

В ході зустрічі Сергій Шкарлет, а також народний депутат Сергій Калібошин відвідали один з гуртожитків НУ «ОЮА», яке знаходиться на колишній території міжрейсової бази моряків. На цей час біля гуртожитку активно ведуться роботи з благоустрою нового парку, який буде іменований Студентським.

«Я пам'ятаю будівлю, в якій зараз розміщений гуртожиток НУ «ОЮА» і зараз мені є з чим порівнювати. До того ж я бував і в гуртожитках, кампусах інших університетів. Зараз я бачу перед собою великий, комфортний і сучасний простір, де молодь спокійно може на дозвіллі проводити свій вільний час і не турбуватися про дискомфортні умови»

- Голова консультативної ради з питань загальної середньої освіти, народний депутат України Сергій Калібошин

Комфортний гуртожиток, сучасний студентський кампус, найсильніший професорсько-викладацький склад: все це і є складовою формули успіху одного з провідних вишів країни, гідність якого високо оцінило Міністерство освіти і науки України.