УНІВЕРСИТЕТУ

Першого липня в Україні стартувала вступна кампанія до ЗВО. Цього року вона має свої особливості. Перший етап включає реєстрацію електронних кабінетів. А вже з чотирнадцятого липня почнеться прийом заяв і документів до навчальних закладів.

На цьому найважливішому етапі у багатьох випускників шкіл виникають різного роду труднощі. Щоб уникнути прикрих помилок при подачі документів і дотримати всі необхідні правила і вимоги, на базі Приймальної комісії Національного університету «Одеська юридична академія» відкрито Консультаційний центр безкоштовної допомоги абітурієнтам.

Це ініціатива Президента університету Сергія Ківалова, який переконаний: організаційні питання не повинні стати перепоною на шляху до мрії для талановитих і цілеспрямованих абітурієнтів.

Як проходять перші дні вступної кампанії, розповів заступник відповідального секретаря приймальної комісії НУ "ОЮА" Микола Караман:

- Хочу зазначити, що в цьому році всі вступники за сертифікатами ЗНО повинні завантажити документи через е-кабінет. Це стосується всіх категорій абітурієнтів: і тих, хто після 11 класу вступає до коледжу, і тих, хто має намір навчатися на бакалавра, або вступає до магістратури.

Питань і складнощів багато. Допомогти абітурієнтам - покликання нашого Консультаційного центру. Ми консультуємо і допомагаємо надходять реєструвати електронні кабінети і завантажувати в них документи. У нас достатньо комп'ютерної техніки і швидкісний інтернет, що дозволяє без особливих черг швидко з усім впоратися.

У Консультаційному центрі безкоштовної допомоги абітурієнти також можуть отримати відповіді на всі їхні запитання. Так, наприклад, деяких цікавлять програми «Донбас-Україна» і «Крим-Україна». Спеціальна форма надходження допоможе випускникам шкіл цих регіонів стати студентами Національного університету «Одеська юридична академія» за відсутності українського атестата або без сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання. Нюансів і питань багато, і по кожному - індивідуальний підхід.

Ось що повідомила керівник освітнього центру «Донбас-Україна» Ірина Кісліцина:

- Якщо виникають будь-які питання, що стосуються вступу, документів, які підтверджують ваші пільги, отримання українського свідоцтва про освіту та інші, ви можете звертатися в Консультативний центр, на нашу гарячу лінію. Ми розповімо, підкажемо все про процедуру вступу, надамо консультативну допомогу і допоможемо вступити до нас.

Члени приймальної комісії Національного університету «Одеська юридична академія» можуть також провести для абітурієнтів та їх батьків екскурсію по навчальних корпусах, спортивному комплексу, гуртожитках і показати всі переваги інфраструктури.

- Працівники приймальної комісії дуже доброзичливі і комунікабельні. Вони відповіли на всі мої запитання, які мене цікавили, допомогли подати документи. Сподіваюся, так само легко все буде і далі,

- розповіла абітурієнтка Злата Калюжна.

Липень для цих хлопців обіцяє стати жарким, незалежно від того, як видасться погода. До слова, отримати консультативну допомогу в Національному університеті «Одеська юридична академія» можна буде до початку нового навчального року. Нагадаю: Приймальна комісія Одеської юракадемії працює без вихідних з дев'яти до шести вечора. За більш детальною інформацією можна звертатися за телефоном (048) 719-88-00.