УНІВЕРСИТЕТУ

Добіг кінця організований кафедрою аграрного, земельного та екологічного права конкурс креативного відео «ЗА ЩО МИ ЛЮБИМО ЗЕМЕЛЬНЕ ПРАВО». Представлені відеороботи настільки різні та оригінальні, що кожна з них заслуговує окрему відзнаку!

Отже, було обрано ТРЬОХ ПЕРЕМОЖЦІВ:

1. Переможець у номінації «Зірка YouTube!» - команда 2 курс ФПС (Іванішина Ілона, Мілевська Яна, Колісниченко Микола, Орлик Тетяна, Шандригось Анастасія)

Команда зібрала максимальну кількість лайків на YouTube-каналі Кафедри АЗЕП та заслужила обіцяний приз глядацьких симпатій!

1. Переможець у номінації «Instagram-Розрив!» - команда дівчат 2 курс САФ (Шершун Олена, Мокряк Ксенія, Ваньчак Марта, Шевченко Юлія, Драненко Вікторія)

Ця команда неочікувано для оргкомітету продемонструвала круті результати на іншій інформаційній платформі – Instagram-сторінці кафедри АЗЕП, і ми оцінили це досягнення! Дівчата молодці!

1. Переможець у номінації «Кафедральний вибір!» - Юлія Нагорна 2 курс ФПС

Власна пісня, чудове виконання, дивовижний відеоряд, відмінні знання з земельного права – Юля підкорила серця членів кафедри аграрного, земельного та екологічного права!

Однак це ще не все! Кафедра АЗЕП дуже любить своїх студентів, які люблять земельне право!:) Саме тому було організовано НИЗКУ ДОДАТКОВИХ НОМІНАЦІЙ ТА ПРИЗІВ:

• Номінація «Найвибуховіше відео» - Команда хлопців 2 курс САФ (Кузнецов Сергій, Василіогло Руслан, Смілянець Ярослав, Кравченко Теймураз, Братенко Владислав)
  • Номінація «Тонкий гумор» - Діана Жовтан 2 курс ФПС
  • Номінація «Найекологічніше відео» - Віолетта Шишко 2 курс ФПС
  • Номінація «Наймиліше відео» - Денис Ільєв 2 курс ФА
  • Номінація «Безмовно-красномовне відео» - Мазєн Дмитро 2 курс ФА
  • Номінація «Найпоетичніше відео» - Смолінська Марія 2 курс ФА
  • Номінація «Найправильніше відео» - команда 2 курс ФА (Коваленко Ксенія, Дяговець Дар’я)

АБСОЛЮТНО УСІ учасники відеоконкурсу отримали призи та подарунки!!!

Запрошуємо Вас переглянути відео з нагородженням наших креативних студентів, яке розміщене на YouTube-каналі Кафедри АЗЕП.

Кафедра аграрного, земельного та екологічного права висловлює свою безмежну вдячність усім учасникам конкурсу та усім вболівальникам, які активно голосували та підтримували наших креативних студентів!

Залишайтеся з кафедрою АЗЕП – з нами завжди цікаво!