НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

Висаджена на вулиці Академічній алея декоративних сакур піддалася варварському нападу. У ніч на середу десятки дерев були вирвані з коренем і вкрадені - на їх місці залишилися порожні лунки. Ініціатор масштабного озеленення, президент НУ «ОЮА» Сергій Ківалов сказав, що заяву по даному факту вже передана в поліцію.

Втім, навіть такий інцидент не змінив ставлення до благоустрою та поліпшення нашого міста. Зовсім скоро на території колишньої міжрейсової бази моряків, що належить Національному університету «Одеська юридична академія», буде розбитий загальнодоступний сучасний парк.

Президент Національного університету «Одеська юридична академія», ініціатор капітального благоустрою Сергій Ківалов з сумом констатує: рівень виховання деяких наших земляків залишає бажати кращого.

Ми протягом багатьох років займаємося благоустроєм на вулиці Академічній. Тут поруч розташована територія Національного університету «Одеська юридична академія», студентський гуртожиток нашого вишу, який ми відбудували з руїн. Взимку ми висадили алею сакур, яка зараз дуже красиво розцвіла і прикрасила цей район. Дуже шкода бачити, що вандали дозволяють собі виривати дерева з корінням і красти їх.

- каже Почесний громадянин Одеси і Одеської області Сергій Ківалов.

Керівництвом університету зроблені всі дії, ми звернулися в поліцію, щоб знайти зловмисників і надалі запобігти таким же дії. Ми стежимо за тим, щоб дана територія була красивою і доглянутою. Багато одеситів люблять тут прогулюватися, приходять сюди фотографуватися. На жаль, через таких асоціальних громадян сьогодні всі наші зусилля нівелюються.

 - зазначив декан факультету цивільної та господарської юстиції Національного університету «Одеська юридична академія» Денис Колодін.

На території колишньої міжрейсової бази моряків, нині гуртожитку НУ «ОЮА», йде робота з благоустрою та озеленення території, яка включає в себе не тільки висадку нових насаджень, а й розбирання сухостою та хворих дерев, які в майбутньому можуть становити небезпеку. Зовсім скоро тут з'явиться загальнодоступний парк, для всіх охочих.

Неприємний інцидент не відбив бажання і далі допомагати робити місто краще. Уже зовсім скоро нові саджанці отримають життя в цьому затишному зеленому оазисі на вулиці Академічній.