НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

«Христос Воскрес - ця радісна звістка розноситься по всіх куточках землі! Ісус прийняв мученицьку смерть і воскрес - «смертю смерть подолав», щоб дарувати спасіння і вічне життя всім, що увірували в Нього. Світле Воскресіння Христове - це можливість духовного очищення і оновлення. Це нове життя, яке в будь-який момент може почати кожен з нас. Господь завжди допоможе і підтримає, дасть сили, наповнить життя радістю і істинним смислом.

Пасха Господня - свято свят, торжество з торжеств! Нехай ця радість торкнеться серця кожного, і в нашому житті буде більше віри!

Дорогі друзі, від щирого серця бажаю вам душевної рівноваги і гармонії! Нехай Божа милість та благословення висвітлять ваше життя, до вашої оселі прийде здоров'я, любов, щастя, благополуччя, а помисли стануть щирими та добрими! Нехай всіх нас радує тепло домашнього вогнища, посмішки рідних і близьких, передзвін на вулицях рідної Одеси і красиве незмінне вітання «Христос Воскрес!», - привітав православних віруючих зі святом Світлого Христового Воскресіння Почесний громадянин міста Одеси та Одеської області Сергій Ківалов.