НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

НУ «ОЮА» постійно підтримує студентське життя Університету та проводить оздоровчі, культурні та наукові заходи. Так, кафедрою фізичного виховання при підтримці керівництва закладу, президента С.В. Ківалова та Первинної профспілкової організації була проведена щорічна Спартакіада між студентами НУ «ОЮА».

Детальніше...

Добіг кінця організований кафедрою аграрного, земельного та екологічного права конкурс креативного відео «ЗА ЩО МИ ЛЮБИМО ЗЕМЕЛЬНЕ ПРАВО». Представлені відеороботи настільки різні та оригінальні, що кожна з них заслуговує окрему відзнаку!

Детальніше...

Щорічно до Дня Великої Перемоги студенти Національного університету «Одеська юридична академія» створюють авторські проекти під назвою «Пісні Перемоги». У виконанні талановитих вихованців Центру культури звучать пісні воєнних років. Студенти виконують відомі композиції, вітають і дякують ветеранам, тим самим демонструючи, що вони цінують і пам'ятають подвиг наших героїчних предків, на яких варто рівнятися.

Детальніше...

«Є вічні істини. Є непорушні сімейні цінності. Є пам'ять, яка передається з покоління в покоління. І ми відповідальні за те, щоб зберігати цю пам'ять. Пам'ять про тих, хто віддав життя за наше сьогодні.

9 Травня ми відзначаємо 76-ту річницю Перемоги над нацизмом і закінчення Великої Вітчизняної війни.

Детальніше...

Минуло вже 15 років з часу, коли завдяки активній участі групи народних депутатів України під керівництвом голови комітету з питань правосуддя академіка С.В. Ківалова Верховна Рада України ратифікувала Конвенцію про привілеї та імунітети Міжнародного кримінального суду. З тих пір Міжнародний Кримінальний Суд (Гаага) і Національний університет «Одеська юридична академія» продуктивно розвивають співробітництво в різних аспектах міжнародної діяльності.

Детальніше...

Висаджена на вулиці Академічній алея декоративних сакур піддалася варварському нападу. У ніч на середу десятки дерев були вирвані з коренем і вкрадені - на їх місці залишилися порожні лунки. Ініціатор масштабного озеленення, президент НУ «ОЮА» Сергій Ківалов сказав, що заяву по даному факту вже передана в поліцію.

Детальніше...

«Христос Воскрес - ця радісна звістка розноситься по всіх куточках землі! Ісус прийняв мученицьку смерть і воскрес - «смертю смерть подолав», щоб дарувати спасіння і вічне життя всім, що увірували в Нього. Світле Воскресіння Христове - це можливість духовного очищення і оновлення. Це нове життя, яке в будь-який момент може почати кожен з нас. Господь завжди допоможе і підтримає, дасть сили, наповнить життя радістю і істинним смислом.

Детальніше...