НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

Мною прийняте важливе та єдине правильне рішення щодо студентів Національного університету «Одеська юридична академія», які представляють гарячі точки України. Ці молоді люди приїхали свого часу до Одеси вступати до нашого вишу з Херсонської, Запорізької, Миколаївської, Харківської, Донецької, Луганської областей. Проте війна внесла свої корективи, і більшості наших студентів сьогодні просто нема куди повертатися. Десь йде активна фаза бойових дій, щодня прилітають снаряди артилерії та ракети, а деякі регіони, на жаль, залишаються в окупації.

Детальніше...

ЕКОНОМІЧНІ ТА ГУМАНІТАРНІ НАСЛІДКИ ВІЙНИ В УКРАЇНІ: УРОКИ ОПОРУ - тема Міжнародної конференції, що відбулася в Університеті CUNEF (Мадрид). Модераторами виступили Адорасьон Альваро Мойя, декан факультету бізнесу, економіки та права, професор Університету CUNEF та Ізабель Маравалл Баквальтер, професор Університету CUNEF.

Детальніше...

13 травня у Центрі Synergy Sport Arena за адресою: м. Одеса, просп. Небесної сотні, 4/7 під керівництвом Одеського обласного відділення КФВС МОН України та «Центру підтримки волонтерів» пройшов благодійний турнір з настільного тенісу на підтримку ЗСУ.

Детальніше...

Проректор з міжнародних зв`язків університету професор Вячеслав Туляков зустрівся із президентом Європейської організації публічного права професором Спірідоном Флогаітісом та членами іспaнського осередку Європейської групи публічного права під керівництвом голови адміністративної палати Верховного суду Іспанії професора Луіс Марія Діез Пікассо.

Детальніше...

Сьогодні міжнародне право є актуальним як ніколи, але, в той же час, воно стоїть перед серйозними випробуваннями. Розслідування воєнних злочинів, геноциду, надання озброєння та допомоги, впровадження санкцій, ефективність міжнародних організацій, дипломатія під час війни – це лише деякі з вкрай важливих та гострих проблем.

Детальніше...

На порозі вступної кампанії Національний університет «Одеська юридична академія» провів День відкритих дверей в онлайн-форматі. Прямі трансляції проходили у соціальних мережах Facebook, Instagram, а також на Youtube. Напередодні такі зустрічі з абітурієнтами відбулися на кожному факультеті університету. Україні вже сьогодні потрібні грамотні фахівці, які відновлюватимуть і будуватимуть мирну та квітучу державу, тому навчальний процес має продовжуватися навіть в умовах воєнного стану.

Детальніше...

Викладачі і студенти Національного університету «Одеська юридична академія» продовжують здійснювати активну наукову діяльність, про успіхі та результативність якої свідчать численні тематичні заняття, конференції, круглі столи, вебінари організовані як на базі університету, так і в тісній співпраці з іншими освітніми закладами та установами. Так, нещодавно відбувся вебінар студентського наукового гуртка кафедри психології на тему «Особистість в умовах екзистенційних загроз. Психопрофілактика та психокорекція кризових станів людини».

Детальніше...

Дочірні категорії