АКТУАЛЬНО

 

1 липня - Бабенко Марина Володимирівна – начальниця режимно-секретного відділу

6 липня - Гайслер Вікторія Павлівна – голова Студентської ради

7 липня - Ульянова Галина Олексіївна – проректор з навчальної роботи, доктор юридичних наук, професор

Детальніше...

Радою молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України до 01 вересня 2021 р. приймаються заявки для участі у конкурсі «Молодий вчений року» на офіційному сайті за посиланням

До участі у конкурсі запрошуються науковці віком до 35 років включно, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, або віком до 40 років включно, які мають науковий ступінь доктора наук

Детальніше...

17 вересня 2021 року кафедра загальнотеоретичної юриспруденції Національного університету «Одеська юридична академія» організовує проведення міжнародної науково практичної конференції на тему: “Юриспруденція сьогодні: між апологією і креативністю. Пам’яті професора Ю.М. Оборотова ”.

Детальніше...

Національним фондом досліджень України 05.07.2021 р. оголошено конкурс проєктів з виконання наукових досліджень і розробок «Наука для безпеки і сталого розвитку України».

Метою конкурсу є фінансування найкращих наукових проєктів, спрямованих на вирішення актуальних проблем безпеки людини та суспільства в Україні.

Детальніше...

З 14.07.2021 по 16.07.2021 р. відбуватиметься акредитаційна експертиза освітньо-наукової програми «Право» за освітнім ступенем доктор філософії. Акредитаційна експертиза буде проходити у дистанційному режимі з використанням технічних засобів відеозв’язку. 

Детальніше...

З 27.05.2021 по 29.09.2021 р. відбуватиметься акредитаційна експертиза освітньо-наукової програми «Політологія» за освітнім ступенем доктор філософії. Акредитаційна експертиза буде проходити у дистанційному режимі з використанням технічних засобів відеозв’язку. 

Детальніше...

ЄФВВ — єдине фахове вступне випробування — форма вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), яка передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.

Детальніше...

Тривалий час у Національному університеті «Одеська юридична академія» функціонують освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна». Основне завдання освітніх центрів – супровід і допомога абітурієнтам, які проживають на території, непідконтрольній Україні.

Детальніше...

Гранти для студентів бакалаврату:

Всього є 70 стипендій у розмірі 400 євро. Щомісячна стипендія та грант, що охоплює вартість дослідження, пропонується громадянам:

  • України (30 грантів);

  • Білорусії (20 грантів);

  • Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови (15 грантів);

  • Китаю, Ізраїлю, Японії, Південної Кореї (5 грантів).

Детальніше...

В рамках ініціативи Почесного консула України у швейцарському кантоні Цуг, доктора Honoris Causa Національного університету «Одеська юридична академія» Йозефа Боллага у травні 2021 року буде проведено курс лекцій англійською мовою на тему «Історія фінансування тероризму» серед студентів та аспірантів, після закінчення якого слухачі отримають сертифікати.

Детальніше...