АКТУАЛЬНО

 

1 травня – Ківалов Сергій Васильович – президент НУ «ОЮА», академік;

8 травня – Кузнєцова Тетяна Василівна – декан факультету журналістики, доктор наук із соціальних комунікацій, професор;

12 травня – Кібік Ольга Миколаївна – завідувач кафедри національної економіки, д.е.н., професор, академік Транспортної академії України;

Детальніше...

Розклад змагань:

Шахи - 12 травня о 15:00 (зала шахів)

Дартс - 13 травня о 15:00 (ігровий зал)

Волейбол - 14 травня о 14:00 (ігровий зал)

Кульова стрільба - 17 травня о 10:00 (тир)

Мініфутбол - 18 травня о 15:00 (критий майданчик)

Бажаємо удачі та наснаги всім учасникам Спартакіади

Дорогі друзі та колеги!

22-го та 23-го травня 2021 року, відбудеться 5-й семінар пам'яті Майстра Айкітедо Любові Матюненої.

Урочисте відкриття семінару відбудеться 22 травня о 10:00. У програмі заходу вас чекатиме урочисте відкриття та показові виступи клубів і організацій бойових мистецтв.

Детальніше...

ЄФВВ — єдине фахове вступне випробування — форма вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), яка передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.

Детальніше...

Тривалий час у Національному університеті «Одеська юридична академія» функціонують освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна». Основне завдання освітніх центрів – супровід і допомога абітурієнтам, які проживають на території, непідконтрольній Україні.

Детальніше...

Гранти для студентів бакалаврату:

Всього є 70 стипендій у розмірі 400 євро. Щомісячна стипендія та грант, що охоплює вартість дослідження, пропонується громадянам:

  • України (30 грантів);

  • Білорусії (20 грантів);

  • Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови (15 грантів);

  • Китаю, Ізраїлю, Японії, Південної Кореї (5 грантів).

Детальніше...

В рамках ініціативи Почесного консула України у швейцарському кантоні Цуг, доктора Honoris Causa Національного університету «Одеська юридична академія» Йозефа Боллага у травні 2021 року буде проведено курс лекцій англійською мовою на тему «Історія фінансування тероризму» серед студентів та аспірантів, після закінчення якого слухачі отримають сертифікати.

Детальніше...

З 28.04.2021 по 30.04.2021 р. відбуватиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Публічне управління та адміністрування» за освітнім ступенем магістр. Акредитаційна експертиза буде проходити у дистанційному режимі з використанням технічних засобів відеозв’язку. 

Детальніше...

Шановні колеги!

Національний університет «Одеська юридична академія»

Південний регіональний центр

Національної академії правових наук України

Детальніше...

З 20.04.2021 по 22.04.2021 р. відбуватиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Кібербезпека» за освітнім ступенем бакалавр. Акредитаційна експертиза буде проходити у дистанційному режимі з використанням технічних засобів відеозв’язку. Запрошуємо Вас взяти участь у відкритій дистанційній зустрічі з експертами.

Детальніше...