НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

"Запитай Президента Європейського парламенту" - захід, організований «IE University» для студентів та викладачів у Мадриді в п'ятницю, 28 січня.

Детальніше...

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

Детальніше...

23 січня 2023 року спільними зусиллями кафедри історії держави і права Національного університету «Одеська юридична академія», Наукової бібліотеки Національного університету «Одеська юридична академія» та студентського наукового гуртка з історії держави і права України та зарубіжних країн було проведено запланований навчально-науковий захід – круглий стіл з нагоди святкування Дня Соборності України за темою «День Соборності України: історико-правовий досвід».

Детальніше...

«Різдво Христове – велике свято для всіх християн. Понад дві тисячі років тому Ісус Христос прийшов у цей світ заради спасіння всього людства.

Дорогі одесити! Нехай світло Віфлеємської зірки осяє кожну оселю! Нехай віра та надія у ваших серцях ніколи не згасають! Щиро бажаю добробуту та достатку!

Детальніше...

18 січня в IE університеті (Мадрид) відбувся захід, який відкрив новий етап розвитку Школи глобальних та публічних відносин IE університету.

Представники керівних органів ЄС, уряду Іспанії, дипломатичний корпус, академічна спільнота зібралися разом щодо презентації нової програми Школи глобальних і публічних відносин. Одеську школу права репрезентував професор кафедри кримінального права Національного університету «Одеська юридична академія», гостьовий професор IE університету, суддя ad hoc Європейського суду з прав людини на користь Україні, професор Вячеслав Туляков.

Детальніше...

Для забезпечення доступності, безперервності та рівного доступу до навчання у регіонах України залежно від конкретної безпекової ситуації (очна, дистанційна, змішана форма навчання або навчання за індивідуальною формою, а також з метою підвищення якості викладання історико-правових дисциплін на першому курсі освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 081 «Право», 16 січня 2023 р. було проведено у змішаній формі (очно-заочна) науково-методичний семінар за темою «Скрайбінг, як одна з форм візуальної подачі інформації та його важливість у навчальному процесі».

Детальніше...

«22 січня ми відзначаємо одне з найважливіших свят в історії нашої країни – День Соборності України.

Останній рік дуже чітко показав, що коли ми єдині, згуртовані, нас не перемогти і не зламати.

Детальніше...

«2022-й рік став одним із найважчих в історії Незалежної України. Рік випробувань та потрясінь. У країні запроваджено воєнний стан.

Сьогодні ми зовсім інакше сприймаємо побажання «мирного неба над головою». Ми як ніколи переконалися, що наша сила – в єдності.

Детальніше...

«Сьогодні одне з головних свят нашої незалежної держави – День Збройних Сил України. Цей день наші захисники зустрічають на передовій, у тилу, у військових шпиталях.

Наш обов'язок – допомагати та підтримувати тих, хто бореться за нашу свободу та незалежність!

Детальніше...

Міжнародний день волонтера відзначається щорічно 5 грудня з 1985 року, коли Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати саме цей день, як день добровольця.

1859 рік вважається роком виникнення волонтерського руху у світі. В Україні волонтерство з'явилося на початку 90-х років минулого століття, а офіційно його визнано Постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2003 року.

Детальніше...