НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

Вітаємо професора кафедри кримінального права Вячеслава Тулякова із участю у Круглому столі, який пройшов у Львові 23 вересня 2022 року.

Професор Вячеслав Туляков виступив з презентацією "Субсидіарність криміналізації у Європейському праві".

Детальніше...

Сьогодні Європейський Союз стикається із багатьма внутрішніми та зовнішніми викликами. Найсерйознішою загрозою є російська агресія проти України. Російська політика підриває стабільність на континенті. Європейські політики мають знайти правильну відповідь і не допустити порушення Росією міжнародного права.

Детальніше...

У сучасному світі важливу роль відіграє медіаграмотність, оскільки ми всі залежимо від зовнішнього інформаційного середовища. Щоденно ми стикаємось із великою кількістю фактів, більшість з яких є фейками, завдяки чому нами намагаються маніпулювати в угоду інтересів інших. Треба дуже уважно ставитися до кожного повідомлення та вміти скласти власну точку зору щодо важливих юридичних й політичних питань. Лекція Дітмара Піхлера навчить вас бачити фейки та ефективно їм протидіяти.

Детальніше...

20 вересня 2022 року під керівництвом ООВ КФСВ відбувся легкоатлетичний марафон "Подорож країною, єдиною Україною!", в якому взяли участь студентки Національного університету "Одеська юридична академія":

Детальніше...

Вітаємо професора кафедри кримінального права Вячеслава Тулякова із участю у конференції 'Сhance for Science', яка пройшла в Університеті Лейпцигу 12 вересня 2022 року. Професор Вячеслав Туляков виступив з доповіддю "Апроксимація кримінального права ЄС в українське законодавство".

Детальніше...

9 вересня, у стінах Національного університету «Одеська юридична академія» відбулася  урочиста посвята першокурсників у студенти. На майданчику спорткомплексу НУ «ОЮА» зібралися винуватці свята – першокурсники на чолі з деканами, їх батьки,  студенти та викладачі, а також безліч почесних гостей, серед яких: державний секретар МОН, керівництво Одеської обласної ради, обласної та місцевих прокуратур, Національної поліції в Одеській області, Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, судової адміністрації, Ради миру, голови судів та представники духовенства.

Детальніше...

12 вересня 2022 року на базі відділу міжнародних зв'язків Національного університету "Одеська юридична академія" відбулася лекція австрійського політика Гюнтера Фехлінгера.

Детальніше...

Цього року Україна відзначила 31-у річницю свободи та незалежності. 

Історія України – це шлях, на якому кожна подія – крок до перемоги.  Саме тому Комітетом у справах молоді та спорту м.Одеси було запущено Челлендж під назвою «Незалежніукраїнці_31».

Детальніше...

Сьогодні студентство в Україні представляє особливу групу населення, яка перебуває у зоні дії різних несприятливих факторів:

- обсяг інформації, що постійно збільшується,

- висока нервово-емоційна напруга;

- особливості побуту та способу життя.

Детальніше...

Дочірні категорії