АКТУАЛЬНО

 

Великий колектив Національного університету «Одеська юридична академія» вітає із Днем народження:

3 жовтня - Король Катерину Миколаївну - начальника відділу зв‘язків з громадськістю;

8 жовтня - Аркушу Ларису Ігорівну - завідувача кафедри кримінального процесу, детективної та оперативно-розшукової діяльності, доктора юридичних наук, професора;

Детальніше...

Традиційно в академії проводиться щорічна Спартакіада НУ «ОЮА» між студентами і Спартакіада професорсько-викладацького складу академії.

У студентській спартакіаді беруть участь усі факультети академії:

- Факультет прокуратури та слідства,

- Факультет цивільної та господарської юстиції,

- Судово-адміністративний факультет,

- Факультет журналістики,

- Факультет адвокатури та антикорупційної діяльності,

- Факультет психології, політології та соціології,

- Факультет кібербезпеки та ІТ;

а також збірні команди ЮФК НУ ОЮА та ВВС "Училище 3 НУ ОЮА".

На участь у спартакіаді професорсько-викладацького складу запрошуються викладачі факультетів та працівники всіх підрозділів академії.

Календар змагань студентської Спартакіади
Національного університету «Одеська юридична академія»
2022-2023 н.р.

Футзал (чол.)

Дата: 26.09.22 - 28.09.22.
Час: 12:00
Місце проведення: спортивний майданчик НУ ОЮА

 

Шахи (1 чол., 1жін.)
Дата: 28.09.2022
Час: 13:30
Місце проведення: кафедра фізичного виховання

 

Календар змагань Спартакіади
професорського-викладацького складу та співробітників
Національного університету «Одеська юридична академія»

Футзал

Дата: 29.09 - 30.09.22.
Час: о 12:00
Місце проведення: вул.Академічна 30, спортивна зала Міжнародної академічної школи

 

Шахи (1 чол., 1жін.)

Дата: 04.10.22.
Час: о 13:30
Місце проведення: кафедра фізичного виховання

 

Всім бажаємо перемог, здоров'я та гарного настрою!!!

Шановні випускники 9-11 класів!
Відокремлений підрозділ «Фаховий коледж Національного університету «Одеська юридична академія» запрошує здобути якісну фахову освіту за затребуваними спеціальностями:
 • 061 «Журналістика»
 • 073 «Менеджмент»
 • 121 «Інженерія програмного забещпечення»
 • 122 «Комп‘ютерні науки».

Детальніше...

З нагоди 25-річчя заснування інституції Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Державною установою «Інститут економіко-правових досліджень імені В. К. Мамутова Національної академії наук України», Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, Офісом аналітики та консультацій з питань сталого розвитку та Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні у межах проєкту «Належна обачність щодо прав людини в глобальних ланцюгах постачання: впровадження Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини для належного відновлення» за підтримки Уряду Японії проводиться ІІ Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення».

Детальніше...

Міністерством освіти і науки України підтримано ініціативу створення Комісії з питань юридичної освіти та обізнаності, яка спрямовуватиме свою діяльність на розвиток юридичної освіти, досліджень у сфері права, підвищення загальної правосвідомості громадян України та стане майданчиком для обміну думками, досвідом та інноваційними методиками викладання й проведення досліджень, координаційним центром реалізації освітніх та наукових проєктів для широкої громадськості.

Детальніше...

Національний університет «Одеська юридична академія» оголошує набір у групи по підготовці до складання магістерського комплексного тесту (МКТ) і магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК).

Детальніше...

Повномаштабне вторгнення рф на територію України, криза архітектури світової безпеки поставили перед нашою державою та світом нагальні питання, які потребують глибокого наукового осмислення для формування ефективних шляхів їх вирішення.

Детальніше...

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зазначив, що освітній процес має бути запущений, принаймні хоча б у тих регіонах, де на сьогодні це можливо і безпекова ситуація дозволяє.

Детальніше...