АКТУАЛЬНО

 

До участі у круглому столі, який проводиться з нагоди 70-річчя з дня народження Юрія Євгеновича Полянського (1953-2020), запрошуються вчені, практики та студенти, які цікавляться проблемами судової влади, прокуратури та адвокатури, а також учні та друзі видатного правника, викладача, науковця.

Детальніше...

Великий колектив Національного університету «Одеська юридична академія» вітає із Днем народження:

5 лютого – Смазнову Ірину Сергіївну – завідувача кафедри філософії, доктора юридичних наук, доцента;

Детальніше...

Національним фондом досліджень України оголошено конкурс проєктів з виконання наукових досліджень і розробок 2022.01 «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди».

Дедлайн подання матеріалів для участі у конкурсі – 31 січня 2023 р.

Детальніше...

Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 605 від 18 квітня 2017 р., наказом ректора Університету оголошено І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022/2023 навчальному році.

Електронні версії студентських наукових робіт подаються на електронну адресу науково-дослідної частини (ndch@onua.edu.ua) до 16 січня 2023 р.

Друковані варіанти робіт з усіма необхідними додатками необхідно надавати впродовж тижня після погодження конкурсною комісією електронного варіанту роботи.

Наукові керівники та студенти-учасники Національного університету «Одеська юридична академія» для участі у конкурсі можуть звертатися за інформаційно-довідковою підтримкою до науково-дослідної частини Університету.

Додатки:

1. Вимоги до оформлення робіт, які подаються для участі у Конкурсі;

2. Форма титульного аркуша;

3. Форма відомостей про автора (авторів) та наукового керівника;

4. Перелік галузей знань, спеціальностей і спеціалізацій у межах спеціальностей Конкурсу, які відповідають напрямам освітньої та наукової діяльності Національного університету «Одеська юридична академія».

Шановні випускники 9-11 класів!
Відокремлений підрозділ «Фаховий коледж Національного університету «Одеська юридична академія» запрошує здобути якісну фахову освіту за затребуваними спеціальностями:
 • 061 «Журналістика»
 • 073 «Менеджмент»
 • 121 «Інженерія програмного забещпечення»
 • 122 «Комп‘ютерні науки».

Детальніше...

Міністерством освіти і науки України підтримано ініціативу створення Комісії з питань юридичної освіти та обізнаності, яка спрямовуватиме свою діяльність на розвиток юридичної освіти, досліджень у сфері права, підвищення загальної правосвідомості громадян України та стане майданчиком для обміну думками, досвідом та інноваційними методиками викладання й проведення досліджень, координаційним центром реалізації освітніх та наукових проєктів для широкої громадськості.

Детальніше...

Повномаштабне вторгнення рф на територію України, криза архітектури світової безпеки поставили перед нашою державою та світом нагальні питання, які потребують глибокого наукового осмислення для формування ефективних шляхів їх вирішення.

Детальніше...