Національний університет «Одеська юридична академія»
Південний регіональний центр Національної академії правових наук України

ЗАПРОШУЮТЬ

узяти участь у роботі
Міжнародної науково-практичної конференції

«Європейський вибір України, розвиток науки та національна безпека в реаліях масштабної військової агресії та глобальних викликів ХХІ століття»
(до 25-річчя Національного університету «Одеська юридична академія» та 175-річчя Одеської школи права)

17 червня 2022 р. відбудеться традиційна щорічна звітна Міжнародна науково-практична конференція «Європейський вибір України, розвиток науки та національна безпека в реаліях масштабної військової агресії та глобальних викликів ХХІ століття», яка присвячується 25-річчю Національного університету «Одеська юридична академія» та 175-річчю Одеської школи права.

До участі запрошуються наукові та науково-педагогічні працівники, докторанти, аспіранти, практичні працівники – співробітники судових та правоохоронних органів, органів державної влади і місцевого самоврядування України й інших країн.

Дедлайн подачі матеріалів – 07 червня 2022 р.

Для участі у конференції необхідно надіслати тези доповіді та супровідні матеріали на електронну адресу confnuola2018@gmail.com, а також заповнити реєстраційну форму.

ВАЖЛИВО! Працівники та здобувачі вищої освіти Національного університету «Одеська юридична академія» подають тези доповідей виключно через кафедри, на яких працюють чи навчаються в аспірантурі, та не заповнюють реєстраційну форму.

Додатки:

1. Інформаційний лист про проведення конференції.

2. Реєстраційна форма учасника конференції.