Повномаштабне вторгнення рф на територію України, криза архітектури світової безпеки поставили перед нашою державою та світом нагальні питання, які потребують глибокого наукового осмислення для формування ефективних шляхів їх вирішення.

Центром українсько-європейського наукового співробітництва здійснюється підготовка до видання наукової монографії «Російсько-українська війна (2014 – 2022): історичні, політичні, культурно-освітні, релігійні, економічні та юридичні аспекти», що стане результатом праці колективу авторів, об’єднаних спільною ідеєю формування наукової бази для здійснення реформ, спрямованих на подолання наслідків жорстокої агресії країни-загарбника.

Монографію буде видано європейським видавництвом «Izdevnieciba “Baltija Publishing”» з присвоєнням їй номеру ISBN та цифрового ідентифікатора DOI кожному розділу й розміщено на офіційному сайті видавництва.

Участь у підготовці матеріалів до колективної наукової монографії є безкоштовною.

Дедлайн подання матеріалів для участі у монографії – 29 квітня 2022 р.

Більш детальна інформація щодо монографії, вимоги до оформлення матеріалів та контактні дані розміщені на офіційному сайті Центру українсько-європейського наукового співробітництва та в інформаційному листі.