Українські науковці можуть отримати стипендії на наукові візити до Австрії. Це дає змогу для молодих українських науковців пройти стажування в Інституті гуманітарних наук у Відні. Стажування відбудеться в період між вереснем 2022 року та червнем 2023 року. У конкурсі можна взяти участь науковцям до 30 років, які мають громадянство України та які зараховані на PhD-програму з гуманітарних чи соціальних наук або нещодавно отримали ступінь PhD в цих галузях. Для участі потрібно заповнити аплікаційну форму та подати заявку до 31 січня 2022 року.

Уряд Франції надає стипендії на навчання на магістратурі та аспірантурі. Це дає змогу отримати ступінь магістра або захистити дисертацію під керівництвом одразу двох науковців — з Франції та України. Магістратура триває від п’яти до дев’яти місяців. Аспірантура передбачає три наукові стажування у Франції тривалістю по три місяці. У конкурсі можна взяти участь науковцям до 30 років, які мають громадянство України та диплом про вищу освіту українського навчального закладу. Кінцевий термін 13 лютого 2022 року.

Більш детальна інформація про вищевказані та інші стипендії / гранти розміщена на сайті House of Europe у розділі «Каталог можливостей» та за посиланнями:

стипендії на дослідження в Австрії: гуманітарні та соціальні науки;

стипендії уряду Франції на навчання на магістратурі та аспірантурі.