З нагоди 25-річчя заснування інституції Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Державною установою «Інститут економіко-правових досліджень імені В. К. Мамутова Національної академії наук України», Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, Офісом аналітики та консультацій з питань сталого розвитку та Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні у межах проєкту «Належна обачність щодо прав людини в глобальних ланцюгах постачання: впровадження Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини для належного відновлення» за підтримки Уряду Японії проводиться ІІ Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення».

Детальніше...

17 червня 2022 р. у Національному університеті «Одеська юридична академія» з дотриманням безпекових обмежень, у дистанційному форматі секційних засідань на платформі ZOOM, відбулася щорічна «звітна» Міжнародна науково-практична конференція «Європейський вибір України, розвиток науки та національна безпека в реаліях масштабної військової агресії та глобальних викликів ХХІ століття»,

Детальніше...

Національний університет «Одеська юридична академія»
Південний регіональний центр Національної академії правових наук України

ЗАПРОШУЮТЬ

узяти участь у роботі
Міжнародної науково-практичної конференції

«Європейський вибір України, розвиток науки та національна безпека в реаліях масштабної військової агресії та глобальних викликів ХХІ століття»
(до 25-річчя Національного університету «Одеська юридична академія» та 175-річчя Одеської школи права)

Детальніше...

Міністерством освіти і науки України підтримано ініціативу створення Комісії з питань юридичної освіти та обізнаності, яка спрямовуватиме свою діяльність на розвиток юридичної освіти, досліджень у сфері права, підвищення загальної правосвідомості громадян України та стане майданчиком для обміну думками, досвідом та інноваційними методиками викладання й проведення досліджень, координаційним центром реалізації освітніх та наукових проєктів для широкої громадськості.

Детальніше...

Повномаштабне вторгнення рф на територію України, криза архітектури світової безпеки поставили перед нашою державою та світом нагальні питання, які потребують глибокого наукового осмислення для формування ефективних шляхів їх вирішення.

Детальніше...

Щороку 09 листопада в Україні з гідністю відзначається День української писемності та мови. З нагоди важливого свята традиційно стартує масштабний Міжнародний конкурс імені Петра Яцика.

Детальніше...

Розпорядженням Голови Верховної Ради України від 30 грудня 2021 р. № 502 створено Науково-консультативну раду при Голові Верховної Ради України, яка є консультативно-дорадчим органом та функціонує для залучення висококваліфікованих фахівців у сфері права до законопроектної роботи, підготовки наукових висновків з питань діяльності Верховної Ради України, які потребують наукового забезпечення.

Детальніше...

Українські науковці можуть отримати стипендії на наукові візити до Австрії. Це дає змогу для молодих українських науковців пройти стажування в Інституті гуманітарних наук у Відні. Стажування відбудеться в період між вереснем 2022 року та червнем 2023 року. У конкурсі можна взяти участь науковцям до 30 років, які мають громадянство України та які зараховані на PhD-програму з гуманітарних чи соціальних наук або нещодавно отримали ступінь PhD в цих галузях. Для участі потрібно заповнити аплікаційну форму та подати заявку до 31 січня 2022 року.

Детальніше...

Міністерством освіти і науки України, відповідно до Положення про конкурсний відбір наукових, науково-технічних робіт та проєктів, які фінансуються за рахунок зовнішнього інструменту допомоги Європейського Союзу для виконання зобов’язань України у Рамковій програмі Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 листопада 2019 р. № 971, оголошено конкурсний відбір наукових, науково-технічних робіт та проєктів у межах Рамкової програми з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

Детальніше...

Щороку у День Гідності та Свободи Міністерство освіти і науки України призначає 25 державних іменних стипендій кращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів нашої держави, її європейського вибору. Такі державні іменні стипендії призначаються за вагомий внесок у розвиток української науки, за посилення міжнародного авторитету України та внесок у розвиток демократичних і гуманістичних цінностей у сфері науки та освіти. Цьогоріч у конкурсі взяли участь 176 претендентів.

Детальніше...