КОНКУРС
СТУДЕНСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

 

Рейтинг наукових робіт за підсумками рецензування, рецензії на кожну роботу, перелік не допущених до рецензування робіт оприлюднено за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1qECP90UaanTBp_EIpeRx0gYCVrUxCFaV?usp=sharing

Додатково повідомляємо, що роботи, надіслані з порушенням Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, було знято з розгляду та не допущено до рецензування.

Звертаємо увагу, що апеляція, право на подачу якої регламентується розділом V Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, подається протягом 5 календарних днів після оприлюднення рейтингового списку. У разі подання апеляції апеляційна комісія залишає за собою право повністю переглянути оцінки роботи. Апеляція, у разі наявності, обов’язково надсилається в електронному вигляді до 12 квітня 2021 р. (включно) на електронну адресу konkursnuoua2021@gmail.com

Проведення підсумкової науково-практичної конференції заплановано на 21 квітня 2021 о 10.00 год. в дистанційному режимі за допомогою платформи ZOOM. Посилання для участі в конференції буде надіслано учасникам завчасно.

Варто пам’ятати, що підбиття підсумків та визначення переможців ІІ туру Конкурсу відбувається з урахуванням загальної кількості авторів наукових робіт.

Довідки за електронною адресою: konkursnuoua2021@gmail.com або за телефоном: (096) 239-45-18.