КОНКУРС
СТУДЕНСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

 

На підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 4 жовтня 2019 року № 1271, Національний університет «Одеська юридична академія» призначено базовим закладом вищої освіти для проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальностей «Право» та «Міжнародне право» у 2019/2020 навчальному році.

Для участі у другому турі необхідно надіслати до організаційного комітету Конкурсу в електронному (обов’язково – на електронну адресу ndch@onua.edu.ua) та роздрукованому вигляді (65009, м. Одеса, Фонтанська дорога, 23, Першому проректору, професору М. Р. Аракеляну, з поміткою «На Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт») не більше трьох наукових робіт з кожної спеціалізації (у додатку, що міститься за посиланням https://drive.google.com/open?id=1PpsOYVSL-DiSBy21-Q2B5kouSql29QSm) до 15 лютого 2020 року. Роботи, оформлені з порушенням вимог розділу ІІІ Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, не будуть допущені до участі в конкурсі.

Просимо звернути увагу на те, що електронні та друковані варіанти робіт (зокрема, і додатки до роботи) повинні бути ідентичними для забезпечення належного рецензування.

Для оперативного опрацювання наукових робіт, оперативної комунікації з учасниками і запобігання помилкам під час введення інформації, необхідно, надсилаючи роботи, за посиланням https://cutt.ly/drbGgqz заповнити заявку на кожну наукову роботу.

Проведення 2-го етапу ІІ туру конкурсу планується на другу половину квітня 2020 року. Про точний час і дати буде повідомлено після проведення рецензування робіт у лютому – березні 2020 року.

Додатково інформуємо про можливість надсилання на електронну пошту ndch@onua.edu.ua пропозицій про включення осіб до галузевої конкурсної комісії зі вказівкою електронної адреси, номера телефону та можливих спеціалізацій, передусім фахівців за профілями (спеціалізаціями) пунктів 4, 5, 8–12 додатку зі спеціальності «Право».

Додаток: https://drive.google.com/open?id=1PpsOYVSL-DiSBy21-Q2B5kouSql29QSm.

Щиро сподіваємось на подальшу співпрацю!

e-mail: ndch@onua.edu.ua

Facebook: fb.me/ndch1009/