МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

Шановні студенти,

До 29 березня включно відкрито реєстрацію студентів НУ ОЮА, що навчаються за спеціальністю 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» на програму обміну з Национальним університетом Тайваню, Коледж права. Два студента можуть бути обрані. Програма обміну передбачає навчання протягом 22/23 навчального року.

Вимоги до студентів: курс навчання – з другого (бакалаврату), відсутність громадянства Тайваню, володіння англійською або китайською мовою на рівні, не менш як В1, переважно відмінні оцінки (не менш 90%).

Детальна інформація щодо академічного обміну студентів з Коледжем права Национального університету Тайваню у 22/23 році у вкладенні.

Для реєстрації або з приводу додаткових питань просимо звертатися до відділу міжнародних зв'язків за електронною адресою international@onua.edu.ua.