МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

 

Шановні студенти,

До 29 березня включно відкрито реєстрацію студентів НУ ОЮА, що навчаються за спеціальністю 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» на програму обміну з Национальним університетом Тайваню, Коледж права. Два студента можуть бути обрані. Програма обміну передбачає навчання протягом 22/23 навчального року.

Детальніше...

В рамках програми Erasmus + (КА1) буде продовжено угоду між Національним Університетом «Одеська Юридична Академія» та Гронінгенським Університетом (Нідерланди) на 2021-2022 академічний рік.

Детальніше...

В рамках академічної мобільності програма ERASMUS + K1 пропонує довгостроковий візит в університети Туреччини з метою викладання/ стажування /підвищення кваліфікації для викладачів та працівників закладів вищої освіти.

Детальніше...

erasmus key actionУніверситет імені Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва) в рамках реалізації програми Еразмус+ Опція К1 (кредитна мобільність) пропонує стипендію на навчання тривалістю 5 місяців для одного студента Національного університету «Одеська юридична академія».

Термін реалізації мобільності – ІІ семестр 2018/2019 навчального року.

Університет імені Миколаса Ромеріса – один з найбільших литовських ЗВО. Він був заснований на базі Юридичного університету Литви і носить ім'я батька литовського конституційного права. Університет імені Миколаса Ромеріса спеціалізується на соціальних і гуманітарних науках. Університет займає провідне місце в галузі інтернаціоналізації, має високий рейтинг на міжнародному рівні, співпрацює з більш ніж 200 іноземними ЗВО.

Студент Національного університету «Одеська юридична академія» може розраховувати на загальну стипендію у розмірі 2550 євро, а також на компенсацію транспортних витрат у розмірі до 275 євро (остаточна компенсацію визначається в залежності від дистанції між Одесою та Вільнюсом).

В конкурсі можуть брати участь громадяни України, які є студентами денної форми навчання 2,3,5 курсів Національного університету «Одеська юридична академія».

Основні вимоги до претендентів: наявність міжнародно визнаного сертифіката, що засвідчує володіння англійською мовою на рівні не менш B2; високі показники у навчанні та за наявності у науковій діяльності; досвід участі у міжнародних освітніх програмах; спроможність перебувати безперервно у Литві протягом ІІ семестру 2018/2019 навчального року.

Термін подання заявок прецедентами – 15 листопада 2018 року.

Більш детальну інформація про стипендію ви можете отримати у відділі міжнародних зв’язків Національного університету «Одеська юридична академія» або на сайті Національного Еразмус офісу: http://erasmusplus.org.ua

erasmus

В рамках программы Европейского Союза ERASMUS + (Опция К1) партнерских договоров Национального университета «Одесская юридическая академия» в первом семестре 2018/2019 учебного года студенты университета могут принять участие в следующих программах академической мобильности.

1. Обучение в течение семестра одного студента в Университете 19 Мая
(г. Самсун, Турция).

Программа Эразмус + возмещает студент дорожные расходы в размере 275 евро, а также ежемесячно предоставляет стипендию в размере не менее 800 евро.

Требования программы ERASMUS + для студентов, желающих принять участие в этом виде академической мобильности: быть студентом 2-6 курса дневной формы обучения по специальности «политология» или «социология», иметь средний балл успеваемости не менее «4», владеть английским языком на уровне B2 или турецким языком на уровне не менее В1, что подтверждается международно признанным сертификатом или университетским тестированием.

Заявки на участие в программе академической мобильности принимаются отделом международных связей до 2 июля 2018!

2. Обучение в течение семестра на юридическом факультете Загребского университета (ведущего университета Хорватии) двух студентов магистратуры факультета международно-правовых отношений.

Программа Эразмус + возмещает студенту НУ «ОЮА дорожные расходы, а также ежемесячно предоставляет стипендию в размере не менее 800 евро.

Требования программы ERASMUS + для студентов, желающих принять участие в этом виде академической мобильности: быть студентом 1 или 2 курса магистратуры факультета международно-правовых отношений, специализация «международное и европейское право», иметь средний балл успеваемости не менее «4», владеть английским языком на уровне B2, что подтверждается международно признанным сертификатом или университетским тестированием.

Заявки на участие в программах академической мобильности принимаются отделом международных связей до 7 мая 2018!

В рамках програми ERASMUS + Опція К 1 доцент кафедри національної економіки, к.е.н. Редіна Євгенія Валентинівна з 19 по 23 березня 2018 пройшла стажування на базі факультету «Економіка і бізнес» Загребського університету (Хорватія).

В рамках програми стажування були проведені зустрічі з представниками факультету з дисциплін «Microeconomics» «International economics», «Marketing», що дозволило ознайомитися з організацією навчального процесу, особливостями наукової роботи, методами викладання дисциплін національною та англійською мовами в Загребському університеті.

Детальніше...

Початок 2018 року Національний університет «Одеська юридична академія» зустрів новими досягненнями в області академічної мобільності.

В рамках програми ERASMUS + Опція K1 Кредитна мобільність студент магістратури факультету міжнародно-правових відносин Вадим Кіров отримав можливість пройти навчання на протязі весняного семестру в Анатолійському університеті (найбільшому державному університеті Туреччини).

Детальніше...

Начало 2018 року колектив Національного університету «Одеська юридична академія» зустрів новими досягненнями в галузі академічної мобільності, отримавши в рамках програми ERASMUS + Опція K1 грант на стажування трьох викладачів, які представляють такі галузі знань як юриспруденція, міжнародні відносини та економіка, в Загребському університеті (Хорватія ).

Отримання даного гранту стало логічним продовженням співпраці між Національним університетом «Одеська юридична академія» з Загребським університетом в рамках Проекту TEMPUS IV «European and International Law Master Programme Development in Eastern Europe» у 2013-2017 роках, завдяки якому в Одесі була відкрита інноваційна англомовна магістерська програма з міжнародного права та права Європейського Союзу.

Детальніше...

З 13 по 17 листопада 2017 року в рамках програми Європейського Союзу ERASMUS + Опція К1 (академічна мобільність) відбувся навчальний візит професора кафедри кримінального права Національного університету «Одеська юридична академія» Євгена Юрійовича Полянського в Анатолійський університет (Туреччина).

Навчальному візиту в провідний турецький університет передував вимогливий конкурс, який відбувся ще в кінці 2016 року.

Детальніше...

З 27 по 31 березня 2017 року рамках реалізації ERASMUS + Опція К1 відбувся візит декана юридичного факультету Анатолійського університету (Туреччина) професора Айдина Уфука, експерта з більш ніж 25 річним стажем в галузі області трудового права і права соціального забезпечення.

Відбулася робоча зустріч Президента Національного університету «Одеська юридична академія» академіка Ківалова Сергія Васильовича з професором А.Уфуком, під час якої було обговорено перспективні напрямки співпраці між двома вузами. Зокрема, академік Ківалов С.В. наголосив на важливості вивчення досвіду Університету Анадолу в галузі організації дистанційного навчання.

Також професор А. Уфук виступив з оглядовими лекціями перед студентами університету в м. Одеса та м. Київ (Київський інститут права НУ «ОЮА»).

Детальніше...

Національний університет «Одеська юридична академія» приєднався до реалізації програми Еразмус + Опція К1 / кредитна мобільність.

В рамках щорічної програми Еразмус + Опція К1 / Кредитна мобільність студентам та аспірантам з різних країн забезпечується можливість проходження семестрового навчання в університетах одної з 33 країн-членів Програми.

Учасник програми кредітної мобільності протягом семестру повинен прослухати в приймаючому університеті за вибором 5-6 навчальних дисциплін в обсязі не менш 28 ECTS.

В результаті вимогливого конкурсу, який пройшов в літку 2016 року, право проходити семестрове навчання в Анатолійському Університеті (Туреччина) отримала аспірантка кафедри кримінального процесу Євгенія Дерменжи.

Детальніше...