МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

 

2016 11 06 1

4-6 листопада в Національному Університеті «Одеська юридична академія» відбувся 25 Національний Конгрес Європейської Асоціації Студентів Права (ELSA Ukraine).

На конгресі були присутні близько 100 студентів-правознавців з різних куточків України - Харківа, Львіва, Полтави, Ужгород, Київ, Дніпро, Одеса, Ірпінь та ін. Також на захід приїхали гості з ELSA Republic of Moldova. 

Національний Конгрес - це статутний захід асоціації, під час якого приймаються найважливіші рішення, щодо функціонування та діяльності мережі, а також обираються члени національного правління.

В пленарному засіданні конгресу взяв участь проректор з міжнародних зв'язків Національного університету «Одеська юридична академія» професор Туляков В'ячеслав Олексійович. У своєму виступі він розповів про історію та сучасність Одеської школи права,сучасних вимогах до вищої юридичної освіти.

Особливий акцент професор Туляков В.А на значимості для підготовки нової генерації українських студентів-правознавців інноваційної англомовної магістерської програми «Міжнародне та європейське право», зустрілась зі студентами, яка створена колективом Національного університету «Одеська юридична академія» у реалізації проекту IV TEMPUS «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права в Східній Європі - InterEULawEast». Він ознайомив присутніх з цілями, змістом, методикою та особливостями магістерської програми

Національний Конгрес Європейської Асоціації Студентів Права був організований за підтримки Одеса TEMPUS Центру.