МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

 

2016 07 06 1

В рамках реалізації проекту TEMPUSIV «Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права в Східній Європі - InterEULawEast» представники Національного університету «Одеська юридична академія» 4-5 липня взяли участь у IV заключній міжнародній конференції «Правова реформа і розширення ЄС: трансфер досвіду» , яка проходила на базі Університету Марібор (Словенія).

Основний акцент міжнародної конференції був зроблений на вклад проекту InterEULawEast в імплементацію стандартів Болонського процесу і формування європейського освітнього простору. Віце-президент Університету, проректор з міжнародних зв'язків професор В.Туляков, виступив з пленарною доповіддю про результати методології та методики підготовки магістеріуму з Міжнародного права та права Європейського союзу в Національному університеті «Одеська юридична академія».

Одеську школу права представляли також завідувач кафедри права ЄС та порівняльного правознавства професор Бехруз Хашматула (повідомлення на тему «Роль проекту InterEULawEast в формуванні сучасних підходів до викладання права ЄС в Україні) і студентка 4 курсу Інституту кримінальної юстиції Мішегліна Валерія (повідомлення на тему «Використання сучасних інформаційних технологій розвитку магістерської програми з міжнародного та європейського права»). Доповіді отримали високу оцінку зарубіжних колег.

2016 07 06 2  tempus logo new  2016 07 06 3