МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

2015 12 08b 118 грудня 2015 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбувся науково-практичний симпозіум «Міграційна політика ЄС: стан, виклики та перспективи», присвяченій 15-річчю Міжнародного Дня Мігранту та 25-річчю Міжнародної конвенції про захист прав всіх трудящих-мігрантів та членів їх сімей.

Організаторами симпозіуму стали кафедра права Європейського Союзу та порівняльного правознавства, Одеса TEMPUS Центр та Науково-освітній клуб «Єдність у різноманітті».

Основна мета симпозіуму - забезпечити глибоке розуміння тенденцій розвитку міграційної політики ЄС, сприятиме конструктивному діалогу в умовах масштабних правових новацій у різних європейських країнах.

В симпозіумі взяли участь науковці та практики в галузі права, економіки та міжнародної політики, представники Державної міграційної служби України, Державної прикордонної служби України, Одеського окружного адміністративного суду, активісти неурядових організацій.

В якості почесних гостей симпозіум відвідали представники Генерального консульства Румунії, Генерального консульства Китаю, Почесного консульства Сирії, Німецької служби академічних обмінів (DAAD), Європейської Бізнес Асоціації (EBA), Інтелектуального форуму України, Всеукраїнського союзу болгар, представники національних діаспор.

Робота симпозіуму була організована по трем панелям: «Правовий вимір міграційної політики ЄС», «Соціально-економічні наслідки міграційної політики ЄС», «Співробітництво України з ЄС в галузі міграції в умовах реалізації Угоди про Асоціацію».

В рамках симпозіуму була організована презентація магістерської програми, розробленої в рамках реалізації проекту TEMPUS IV «Development of the Master Programme on EU and International Law in Eastern Europe – InterEULawEast».

Матеріли симпозіуму будуть розміщенні на Веб-сайті Одеса TEMPUS Центру (http://iele.bazick.com), який створено в рамках реалізації проекту TEMPUS IV «Development of the Master Programme on EU and International Law in Eastern Europe – InterEULawEast».

tempus logo new