МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

 

2015 04 27 4З 20 по 25 квітня команда Національного університету «Одеська юридична академія» у складі доцента кафедри господарського права і процесу М.Ю. Картузова і студентки 5 курсу факультету цивільної та господарської юстиції Марти Шинкар, взяла участь у конкурсі інноваційних проектів, проведеного в Гданському Політехнічному Університеті (Польща) в рамках проекту TEMPUS IV «Підтримка інновацій шляхом удосконалення регуляторної бази для вищої освіти в Україні». У конкурсі також брали участь команди Національного технічного університету нафти і газу (Івано-Франківськ), Національної металургійної академії України (Дніпропетровськ) і Національного університету економіки і торгівлі ім. М. Тугана-Барановського (Донецьк).

Команда Національного університету «Одеська юридична академія» за підсумками конкурсу зайняла перше місце.

Представлений нашою командою проект «Центр дистанційного навчання» розроблений з метою надання послуг з дистанційного навчання як для студентів (вищу юридичну освіту), так і для практикуючих юристів (професійні курси), які не мають можливості навчатися на стаціонарі в силу зайнятості на роботі, за сімейними обставинам, в силу постійного проживання в іншій місцевості.

В рамках візиту відбулися зустрічі членів нашої команди з професіоналами, що працюють у сфері комерціалізації інновацій: Директором SpinOff Компанії EXCENTO г-м Кшиштофом Маліцкі, Директором Департаменту Проектів Гданського Політехнічного Університету пані Олександрою Шафран, Директором Центру Трансформації Винаходів і Технологій Гданського Політехнічного Університету г-м Дамианом Кужневскі, Директором Гданського Науково-Технологічного Парку пані Ізабель Дістерхефт, іншими фахівцями.

За результатами візиту команда Національного Університету «Одеська юридична академія» планує здійснити всі необхідні заходи для практичної реалізації представленого проекту.

2015 04 27 1  spinoff  2015 04 27 2
  2015 04 27 3