МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

2013 10 22 1З 13 по 19 жовтня 2013 року відбувся навчальний візит до Гданського політехнічного університету в рамках проекту TEMPUS IV «Підтримка інновацій шляхом вдосконалення нормативно-правової бази вищої освіти в Україні». Національний університет "Одеська юридична академія" представляли проф. Є. О. Харитонов та проф. О.І. Харитонова.

Було презентовано нові програми навчання, започатковані у університеті (e-learning modern method etc.), методи роботи окремих структурних підрозділів, зокрема, бюро кар'єри.

Учасники також мали змогу ознайомитися з організацією навчання у Музичній Академії (м. Гданськ) і у Морській Академії (м.Гдиня).

Всі заплановані в межах програми заходи відбулися і є корисними з точки зору врахування позитивного досвіду для підвищення рівня вищої освіти в Україні.

spinoff