МІЖНАРОДНЕ
СПІВРОБІТНИЦТВО

2013 10 21 1З 13 по 19 жовтня 2013 року в рамках проекту TEMPUS IV «Підтримка інновацій шляхом вдосконалення нормативно-правової бази вищої освіти в Україні» відбувся навчальний візит української делегації до Політехнічний університет Порту (Португалія).

Національний університет «Одеська юридична академія» представляли начальник відділу міжнародних зв'язків В.Р.Барський та начальник дослідницького відділу Інституту інтелектуальної власності в місті Київ Н.В. Пархоменко.

Представники Національного університету «Одеська юридична академія» взяли участь у засіданнях робочої групи, метою якої було вивчення португальської досвіду комерціалізації та інтернаціоналізації вищої освіти. Вони ознайомилися зі структурою, змістом і методикою навчальних по програм з підприємництва, змістом нової програми мобільності для студентів та викладачів Європейського Союзу Erasmus +.

У рамках візиту також відбулися зустрічі з представниками інших провідних португальських університетів - Університету Порту, Університету Мінйо, Університету Авейро, в результаті яких були досягнуті домовленості про співпрацю в області реалізації мультидисциплінарних наукових і навчальних проектів, проведенні міжнародної школи «Сталий розвиток міського середовища».

spinoff