Матеріально-технічна
база

 

Училище має сучасну навчально-виробничу базу: лабораторії, кабінети оснащені новим обладнанням, яке використовується на сучасних судах. Разом з загальноосвітніми предметами вивчаються і спецпредмети, такі як СЕУ, морська практика, основи судноводіння, техніка особистого виживання, пристрій судна, матеріалознавство, креслення та інші. Отримані знання закріплюються практичними роботами під час виробничого навчання і практики на судах в порту.

В навчальний комплекс входять навчально-виробничі майстерні, кабінети, лабораторії, громадсько-побутові приміщення: Кабінет «Основи галузевої економіки та підприємства», Кабінет «Охорона праці», Кабінет «Будова суден», Кабінет «Морська практика та основи судноводіння», Кабінет «Електротехніка та електрообладнання суден», Кабінет «Спеціальна технологія», Кабінет «Суднових енергетичних установок», Кабінет «Читання креслень та матеріалознавства», Кабінет «Англійської мови за професійним спрямуванням», Лабораторія «Суднових енергетичних установок», слюсарна,  такелажна та токарна майстерні.

У кожному кабінеті розроблений паспорт комплексно-методичного забезпечення предмета.

Навчальний комплекс Училища розташовано в двох пристосованих приміщеннях проектною потужністю на 500 учнів. Загальна площа забудов 4380м2. Навчання проводиться в одну зміну.