Матеріально-технічна
база

Студенти коледжу навчаються в новому триповерховому корпусі, загальною площею 4859 кв.м., розташованого за адресою: провулок Бисквітний, 3, в якому нараховується 45 аудиторій, з них 5 комп’ютерні, в яких установлено 74 сучасних комп’ютери.

Також обладнано спортивний комплекс, котрий має різноманітні спортивні зали: тренажерні, тенісні, фітнес-зали та інші.

Крім того, студенти користуються спортивною базою та стадіоном, спортзалами, тирами, критим кортом спортивного комплексу університу. Завдяки спортивній матеріально-технічній базі, а також висококваліфікованим викладачам фізичного виховання (усі викладачі фізичного виховання майстри спорту або кандидати в майстри спорту) студенти юридичного коледжу посідають призові місця на міжнародних, міських та обласних змаганнях та конкурсах. При коледжі діє сучасне кафе на 200 місць.

Інформаційне забезпечення освітньої діяльності здійснюється бібліотекою університету, книжний фонд якої складає понад 500 тис. екземплярів сучасної наукової, навчально-методичної й художньої літератури понад 2 тис.