Культурно-освітницька
діяльність

 

Факультет цивільної та господарської юстиції відкриває перед студентами величезну кількість перспектив і дає можливість досягати висот не тільки у начальному процесі та науково-дослідницькій діяльності, а й у спортивному та культурному напрямках.

Свої творчі здібності студенти факультету мають змогу розвивати на базі Центру культури факультету, який складають вокальна і танцювальна студії, а також команда КВК. Вокалісти – учасники вокальної студії, мають музичну освіту, є призерами та лауреатами міжнародних, обласних, міських, та, звичайно, академічних вокальних конкурсів різних жанрів.

Танцювальна студія налічує два танцювальні колективи. Команда КВК факультету вже традиційно займає перші місця на шпальтах академічного гумору. Вони є постійними переможцями головного конкурсу КВК університету – грі за кубок Президента НУ «ОЮА», та призерами й лауреатами подібних конкурсів на міському та обласному рівнях. Відтак, будь-який виступ учасників центру культури факультету Цивільної та господарської юстиції – це завжди професійні, яскраві костюмовані номери, із вражаючим вокалом, відточеною хореографією, та справжнім гумором. Така діяльність спрямована на збереження кращих традицій НУ «ОЮА», розвиток духовності та виховання естетичного смаку студентів, які прагнуть покращити свої творчі здібності. Також на факультеті успішно функціонує «Радіо-ЦГЮ», за допомогою якого студенти мають змогу дізнаватися про найцікавіші та найактуальніші новини як факультету, так і всієї академії.

Велике значення на факультеті надається фізичному вихованню і спорту, оскільки це є невід’ємною складовою формування загальної та професійної культури особистості та розвитку вольових якостей характеру майбутніх юристів. Факультет займає передові позиції в академічній спартакіаді, студенти досягають високих спортивних результатів у всеукраїнських універсіадах. Гордістю факультету є учасники Олімпійських ігор, переможці та призери багатьох спортивних турнірів і чемпіонатів України, Європи та світу.

Студенти факультету мають унікальну можливість відпочити наприкінці навчального семестру у курортному комплексі європейського рівня «Академія» на березі Чорного моря.