Культурно-освітницька
діяльність

 

Судово-адміністративний факультет створює сприятливі умови для всебічного розвитку особистості, яскравим прикладом цього являються численні перемоги наших студентів як у професійній, так і у спортивній сферах.

У 2015 році в столиці Республіки Білорусь, Мінську, відбувся IV Міжнародний студентський конкурс із міжнародного торгового права і міжнародного арбітражу ICCLexMercatoria. Команду Національного університету «Одеська юридична академія» з гідністю представляли студентки 4-го курсу судово-адміністративного факультету Владислава Скороход та Людмила Редько. Змагалися за перемогу більш, ніж 15 команд з різних країн світу, однак саме наші студенти посіли в конкурсі ICC почесне перше місце. Ця перемога є безпрецедентною не тільки для нашого Університету, але й для України в цілому. Також слід відзначити, що студентка 4-го курсу судово-адміністративного факультету Владислава Скороход здобула перемогу в номінації «Кращий оратор» і отримала запрошення на стажування у провідній юридичній фірмі Baker&MacKenzie.

В Національному університеті «Одеська юридична академія» проходив ювілейний 10-й Всеукраїнський брейн-ринг «Знавці Конституції» на Кубок Президента НУ «ОЮА», який проходив в рамках «Ювілейного правничого вікенду». Команда НУ «ОЮА», в складі якої були студенти судово-адміністративного, здобули перемогу в фіналі.

8 грудня  2018 року відбувся перший Антикорупційний брейн-ринг з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією, організований Територіальним управлінням Національного антикорупційного бюро України.  Варто відзначити, команда судово-адміністративного факультету виявилась абсолютним лідером серед усіх 9 представлених команд, набравши найбільшу кількість балів в усіх турах. За словами заступника Голови Територіального управління НАБУ в м. Одеса Нижниченка Олексія Сергійовича: «Команда судово-адміністративного  факультету здалась мені найпотужнішою ще під час відбору і блискуче довела свою першість у фіналі».

На факультеті практикуються різноманітні форми організації дозвілля студентів. Кожного року групу кращих представників факультету в період зимових та літніх канікул заохочують путівками на бази відпочинку в Карпати та Затоку. Студенти беруть активну участь в організації та проведенні КВК Університету, конкурсів «Студентська весна», «Міс-Академія», «Веселі старти», Дня факультету, брейн-рингу «Знавці Конституції». З ініціативи студентів факультету проводяться дружні спортивні змагання між викладачами кафедр та студентами, День посмішок, благодійні поїздки до шкіл-інтернатів, навчально-пізнавальні екскурсії до визначних місць України та Одещини й інші заходи.

Конкурс «Міс НУ ОЮА-2017» відзначився здобуттям двох титулів для судово-адміністративного факультету. Студентка 3-го курсу Шувалова Вероніка здобула титул Міс НУ ОЮА-2017, студентка 1-го курсу Трофименко Марина - ІІ віце-міс НУ ОЮА-2017.

Студентам факультету надаються широкі можливості для заняття спортом. Чимало іменитих спортсменів серед нинішніх студентів факультету — чемпіонів України, майстрів спорту міжнародного класу, переможців міжнародних турнірів.

Студентка 5-го курсу судово-адміністративного факультету Ірина Зарецька на чемпіонаті світу з карате серед кадетів, юніорів та молоді виборола першість у розділі «куміте» (контактні поєдинки). Ірина у красивому стилі пройшла шістьох суперниць і, здолавши у фіналі японку Морігучі, піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу. Це перше золото України на чемпіонатах світу з карате WKF (World Karate Federation).

З метою захисту прав студентів, сприяння Гармонійному розвитку їх особистості, формування у них навичок майбутнього організатора, керівника, а також з метою залучення студентів до управління факультетом створено органи студентського самоврядування — Студентську раду факультету та старостат.

На основі студентського наукового товариства судово-адміністративного факультету діють гуртки, де студенти займаються розглядом актуальних проблем сучасного правознавства. Під час засідань гуртків викладачі кафедр діляться зі студентами не тільки теоретичними знаннями, а й практичним досвідом.

Студенти беруть активну участь у міжнародних, всеукраїнських та академічних науково-практичних конференціях, круглих столах, семінарах, тренінгах. Вдало поєднують здобуті теоретичні знання на практиці в судах загальної юрисдикції, органах виконавчої влади та протягом всього навчання практикують надання правової допомоги в Юридичній клініці Національного університету «Одеська юридична академія».