Культурно-освітницька
діяльність

 

Факультет міжнародно-правових відносин завжди відрізнявся різноманітністю цікавих зустрічей із запрошеними викладачами, які приїжджають з провідних університетів Європи, США та інших країн. Це відомі люди, серед яких є професори, кандидати юридичних наук, посли, міністри, провідні політики, урядові радники тощо.

Ми надаємо студентам можливість відвідувати і слухати лекції іноземними мовами, задавати питання, які їх цікавлять, що сприяє підвищенню рівня професійних знань.

Під час пандемії ми адаптувалися до онлайн-формату. А за останні 2 роки провели багато онлайн-лекцій на платформі Zoom.

Студенти факультету міжнародно-правових відносин беруть активну участь в роботі Профкому НУ «ОЮА» організовуючи культурно-масові заходи з метою підвищення спортивного, культурного та освітнього рівня студентів. Профком ФМПВ отримав Приз глядацьких симпатій на конкурсі «Дебют першокурсників» 2015 р, отримав перемогу у 2018 році, брав участь в Благодійному ярмарку, квесті на знання історії Одеси і безлічі інших заходів.

Наші студенти першими отримують можливість показати свої знання на міжнародному рівні. Ми виграємо конкурси наукових робіт, судові дебати, міжнародні конкурси, беремо участь в моделюванні міжнародних судів і арбітражів - представляємо себе на всіх континентах.

На базі кафедр факультету спільно з міжнародним відділом НУ «ОЮА» проводиться підготовка студентських команд для участі в конкурсах і змаганнях з міжнародного та європейського права.

Традиційно студентські команди беруть участь в Змаганнях з міжнародного права ім. Філіпа Джессапа (PHILIP C. JESSUP LAW MOOT COURT COMPETITION); Змаганнях з міжнародного права ім. Бена Телдерса (TELDERS LAW MOOT COURT COMPETITION); Судових дебатах з права СОТ (ELSA WTO Moot Court); Змагання з моделювання Міжнародного Кримінального Суду (ICCTrialCompetition); Змаганнях з міжнародного гуманітарного права, організованих Міжнародним Комітетом Червоного Хреста, Міжнародної студентської наукової конференції iSLaCo і Національної моделі Верховної Ради України та ін.

На кафедрах факультету працюють студентські наукові гуртки. На засіданнях заслуховують доповіді з актуальних питань теорії і практики міжнародного права і міжнародних відносин, міжнародного кримінального права, міжнародного морського права; європейського права, проводяться ділові ігри, круглі столи.

Свої знання іноземних мов студенти нашого факультету щорічно підтверджують першими місцями на мовних олімпіадах, які проводяться в стінах нашої академії. З першого року проведення олімпіад абсолютним переможцем за кількістю зайнятих призових місць на олімпіаді став саме наш факультет.

Велика увага на факультеті приділяється фізичній культурі студентів. Багато студентів факультету займаються спортом і досягли в цій області значних успіхів. Ми ними пишаємося!

На факультеті навчаються найкрасивіші дівчата. У 2004 р на традиційному конкурсі «Міс Академія» звання «Міс Академія-2004» отримала Буковська Ніна, в 2005 р. «Міс Академія-2005» Саєвська Олена, в 2007 р. «Міс Академія-2007» студентка І курсу Щур Олена, а звання «І Віце-міс-2008» Кульбашне Катерина. «І віце-міс-2009» Ільїна Руслана, «І Віце-міс-2010» Шишкіна Ольга, «Міс Академія - 2012» - Жарова Оксана, «Міс інтелект - 2013» Висоцька Юлія, «Міс глядацьких симпатій - 2014»,«Міс Одеса-2015» Гончарова Кристина, «ІІ Віце-міс-2018» Чемізова Віта.