Культурно-освітницька
діяльність

 

Наш факультет живе бурхливо, насичено і дуже цікаво. Ось частина найяскравіших заходів, які проводяться щорічно.

Поїздки до Верховної Ради

Всеукраїнські студентські олімпіади

Кожен року студенти нашого факультету беруть участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності Соціологія, Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності Політологія і Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни Політологія. І, що не будемо приховувати, досить успішно)

Дебют першокурсника

Дебют першокурсника - смішне і трохи зворушливе захід, свого роду конкурс талантів і можливість для першокурсників заявити про себе!

День Академії

Яскрава подія в житті Одеської юридичної академії традиційно проходить 2 грудня кожного року. Як і кожен день народження, в цей день вшановують все заслуги "іменинниці", а також проходить конкурс "Міс Академія", концерти зірок і спільне святкування викладачів і студентів.

Конкурс "Міс Академія" проходить спільно зі святкуванням Дня Академії і задумана, щоб розкрити таланти і, звичайно, красу наших студенток. Для кого-то це продовження в низці подібних конкурсів, для кого-то новий старт і можливість набути впевненості. У будь-якому випадку, конкурс - знаковий захід, яке зближує конкурсанток, допомагає завести нові знайомства, розкрити свій потенціал. Ну а для деяких він стає першою сходинкою до конкурсу "Міс Світу", як, наприклад, для Олесі Стефанко.

Лекції від іноземних професорів

Щороку на ФППС приїжджають лектори-професора з іноземних ВНЗ, американських, французьких, німецьких, англійських. Це прекрасна можливість як отримати знання, так і застосувати знання мов, і навести мости з іноземними професорами.