Культурно-освітницька
діяльність

 

Факультет кібербезпеки та інформаційних технологій відкриває перед студентами величезну кількість перспектив і дає можливість розвиватися у начальному процесі, науково-дослідницькій діяльності, у спортивному та культурному напрямках.

Не зважаючи на те, що факультет кібербезпеки та інформаційних технологій наймолодший серед факультетів НУ «ОЮА», наші студенти приймають активну участь у всіх культурних та спортивних заходах університету та досягають високих результатів. Крім того на базі факультету проводяться тематичні чемпіонати, наукові конференції, освітні вебінари.

Така діяльність спрямована на збереження кращих традицій НУ «ОЮА», розвиток духовності та виховання естетичного смаку студентів, які прагнуть покращити свої творчі, фізичні та розумові здібності.

Саме на факультеті кібербезпеки та інформаційних технологій було проведено перший чемпіонат Національного університету «Одеська юридична академія» з кіберспорту за дисципліною «DOTA2» на кубок Президента університету С.В.Ківалова. У змаганні за перше місце взяли участь дев’ять команд навчальних підрозділів НУ «ОЮА».

Кіберспорт – є перспективним напрямком для розвитку, тому ми плануємо працювати в ньому і надалі.

На базі факультету регулярно відбуваються вебінари від практикуючих ІТ фахівців з актуальних питань розвитку програмування. Участь у вебінарах беруть не тільки студенти, а й науково-педагогічні працівники університету, а також всі охочі, адже участь у цих заходах відкрита для всіх.

Також задля поглиблення студентів в практичну частину їх майбутньої професії на факультеті проводяться лекції, круглі столи та воркшопи з ІТ фахівцями провідних украінських та міжнародних ІТ компаній, та державних структур.

Вже було проведено воркшоп: «Java, Spring, Telegram, Google Cloud: сучасні підходи в програмуванні»; кругий стіл: «Штучний інтелект та право»; лекції: «Кібербезпека: техніка виявлення несанкціонованих пристроїв для збору інформації»; «Кіберполіція: історія, завдання і роль у реалізіції державної політики у сфері протидії кіберзлочинам», «Бази даних, основні правила зберігання та захисту інформації».

Для підвищення обізнаності населення в умовах карантину факультет кібербезпеки та інформаційних технологій спільно  фахівцями Управління протидії кіберзлочинам в Одеській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України створив онлайн-курс з основ інформаційної безпеки. По завершенні курсу можна пройти онлайн тестування та отримати сертифікат.

Більш детальну інформацію можете знайти на сайті факультету кібербезпеки та інформаційних технологій https://fcit.od.ua/