Культурно-освітницька
діяльність

 

На нашому чудовому факультеті завжди цікаво, весело і пізнавально. У цьому нам допомагають профбюро факультету, студентська рада, студентське наукове товариство, а також прес-центр.

Студентська рада Факультету Адвокатури є вищим виконавчим органом студентського самоврядування факультету. Вона є постійно чинним органом, що здійснює практичну діяльність з реалізації завдань студентського самоврядування факультету та представляє інтереси студентів.

Студентська рада ФА: проводить повсякденну роботу із захисту прав студентів факультету; спрямовує свою діяльність на активізацію участі студентів у навчальній та науково-дослідній роботі; сприяє створенню та діяльності органів студентського самоврядування Університету всіх рівнів: наукових товариств, клубів, гуртків, надає їм необхідну інформаційну та методичну допомогу і співпрацює з ними; інформує студентську раду Університету про результати своєї діяльності; призначає дату проведення Конференції студентів факультету та здійснює інші повноваження.

Профбюро Факультету адвокатури активно бере участь в організації святкових днів: Посвяти в студенти, Веселих стартів, юридичного квесту, благодійних турнірів і заходів зі збору коштів, кулінарних поєдинків між командами гуртожитків, Днів сміху і закоханих. Налагоджена робота різних спортивних секцій, проводяться студентські спартакіади, спортивні та туристичні змагання, походи і турніри (КВК, брейнрінг). Фішкою нашого Профбюро є проведення літературно-музичних вечорів, на яких завжди панує сімейна атмосфера, а кожен вечір переповнений сюрпризами.

Інформаційну функцію, а з недавніх пір і розважальну, виконує Прес-центр Факультету Адвокатури, який щодня повідомляє студентам і викладачам найсвіжіші новини з життя факультету та університету, також влаштовує всілякі конкурси, знімає відео на різну тематику, проводить тижні пізнавальних рубрик, в яких можна відкрити для себе нове, і багато іншого.

Крім того, студентам факультету надаються широкі можливості для заняття спортом, в тому числі і в секціях спортивного вдосконалення, таких як волейбол, баскетбол, футбол, дзюдо, кульова стрільба, настільний теніс, плавання, легка атлетика, бокс, аеробіка, рукопашний бій, художня гімнастика.

Функціонує спортивно-оздоровчий комплекс «Феміда», який відповідає всім міжнародним стандартам якості.

В літній період ми дбаємо про відпочинок наших студентів. Всі охочі можуть провести свої канікули на сучасній базі відпочинку «Академія».

Студентське наукове товариство факультету адвокатури - це об'єднання зацікавлених науковою роботою студентів Національного університету «Одеська юридична академія». Основною метою Студентського наукового товариства факультету адвокатури є організація студентської науково-дослідної роботи, сприяння підвищенню якості науково-практичної підготовки студентів, розширенню їх загального і професійного світогляду, задоволення інших потреб і інтересів. Важливим напрямком діяльності СНТ факультету адвокатури є організація багатьох факультетських заходів і співучасть в реалізації різних заходів міжнародного та всеукраїнського масштабів. Члени СНТ факультету адвокатури також відвідують різні тренінги: з ораторського мистецтва, роботи в команді, участі в наукових заходах тощо.

Всю діяльність нашого факультету ви можете переглянути на нашому офіційному сайті, офіційних групах і сторінках ФА.