Культурно-освітницька
діяльність

 

Вже протягом першого року навчання студенти Факультету залучаються до серйозної наукової роботи і розпочинають шлях молодого вченого на міжнародних конференціях, наукових олімпіадах, симпозіумах, круглих столах, брейн-рингах.

З метою підтримки наукового потенціалу студентів та сприяння популяризації юридичної освіти серед молоді, створено Студентське наукове товариство Факультету . Серед основних напрямів діяльності – організація функціонування студентських гуртків та дискусійних клубів, а також проведення численних наукових заходів.

Навчаючись на Факультеті, студенти мають можливість розвивати свої спортивні здібності в секціях з волейболу, баскетболу, футболу, настільного тенісу, шахів та інших видів спорту. Наші вихованці гідно виступають на щорічних студентських спартакіадах, національних і міжнародних спортивних змаганнях.

Первинна профспілкова організація студентів Факультету здійснює не лише представництво і захист прав та інтересів членів своєї організації, а й виступає ініціатором проведення різноманітних заходів, спрямованих на культурний розвиток студентів. З профспілкою Факультету студентство має можливість захоплююче та незабутньо провести своє дозвілля.

Велика увага на Факультеті приділяється і творчому розвитку. Студенти мають можливість реалізувати свій творчий потенціал у рамках вокальної студії «Gold voices», танцювального колективу «Breaking Silence Crew», команди КВК , студентського радіо «FPS-FM».