Культурно-освітницька
діяльність

 

Починаючи з першого року навчання на факультеті журналістики, студенти залучаються до серйозної наукової, соціальної, культурної та спортивної діяльності та беруть активну участь у щорічних проектах, а саме:

- Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами «Інший погляд», мета якого – розповісти про соціальні проблеми молоді з позицій самої молоді, а також відшукати нестандартні, оригінальні ідеї для їх вирішення, залучити молодь до відкритого обговорення та привернути увагу широкої аудиторії до найактуальніших соціально значущих тем.

Фестиваль проводиться щорічно.

- Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Вплив нових медіа: міждисциплінарний підхід»

На конференції пропонується розглянути цей феномен з позицій комунікативістики, лінгвістики, психології, філософії, політології, культурології, соціології, педагогіки, економіки, інформатики та інших наук, що поглибить розуміння його сутності.

- Молодіжний фото-літературний конкурс «Momento», мета якого виявити та популяризувати фото-поетичні проекти молоді.

- Творча лабораторія «TRoom» - це творчий простір для молоді. Тут ви можете поділитися своїми творчими та креативними ідеями, знайти підтримку в особі інших відвідувачів TRoom і, звичайно ж, прекрасно провести час за чашкою чаю.

- Тематичні фотосушки, які дозволяють познайомити всіх бажаючих з цікавинками життя факультету через фотооб’єктив. Цей захід є щосезонним та проводиться студентами не тільки на території міста Одеса, а й в інших містах України.

- Школа юного журналіста, рекламіста та парника - це унікальна творча лабораторія, що дозволяє майбутнім абітурієнтам познайомитися з основами журналістської та pr-творчості, взяти участь у випуску газетних матеріалів, теле- та радіопередачі.

Саме тут можна відвідати майстер-класи з теле-, радіожурналістики, нових медіа, реклами та PR.