Культурно-освітницька
діяльність

 

Студенти Центру заочного та дистанційного навчання не тільки успішно освоюють юридичні дисципліни без відриву від виробництва, а й активно беруть участь в студентському житті і громадській діяльності.

Так, студентка 2-го курсу магістратури Горбатенко Анастасія Артурівна нагороджена сертифікатом за активну участь в навчальних поїздках до Берліна і до Києва в рамках проекту «Підтримка молоді як імпульс для зміцнення демократії та громадського суспільства в Україні», який реалізується за допомогою Федеративної Республіки Німеччини, метою якого є залучення української молоді до участі в політичній та цивільній діяльності за допомогою збагачення знань в області політики, права та громадянського суспільства. Горбатенко А.А. також брала участь в програмі транскордонного співробітництва, в рамках якого була присутня на форумі в Фрайбурзькому університеті.

Варто відзначити спортивні досягнення наших студентів, зокрема, випускників нашого Центру Якимця Віталія Юрійовича, який посів перше місце у змаганнях з кульової стрільби серед чоловіків XXVIII обласних студентських ігор, а також Музику Владиславу Вікторівну, яка посіла перше місце у змаганнях з кульової стрільби серед жінок у вправі ВП-2 програмою XXVIII обласних студентських ігор ЗВО ІІІ-ІV рівнів акредитації.