Наукові гуртки
кафедри

 

Соціологічний Hub «PRometheus» є добровільним об'єднанням студентів, зацікавлених в поглибленому вивченні та обговоренні загальнотеоретичних і практичних питань в області соціології. Керівник – кандидат політичних наук Каретна Ольга Олександрівна, співкерівник – кандидат соціологічних наук Яценко Микола Анатолійович.

Метою діяльності Hub «PRometheus» є виявлення та залучення студентів до наукової діяльності, набуття ними навичок практичної і науково-дослідної роботи, розширення загального і професійного світогляду, поглиблене вивчення і обговорення загальнотеоретичних і практичних питань в області соціології.

Зустрічі проводяться відповідно до затвердженого плану не рідше 4х разів протягом навчального року.

Першу зустріч у новому навчальному році було присвячено темі “Таргетована реклама у соціальних мережах”. Студенти Факультету психології, політології та соціології мали можливість ознайомитись із сучасними трендами запуску реклами у соціальних мережах. В рамках зустрічі студенти розглянули дуже важливі і актуальні проблеми, а саме:

які соціологічні методи застосовуються у дослідженнях цільової аудиторії?

як правильно налаштовувати рекламу у соціальних мережах?

як працюють авто-воронки продажів?

як соціологу-початківцю знайти своїх перших клієнтів?

Кафедра соціології активно працює над тим, щоб студенти засвоювали практичні навички, затребувані зараз на ринку праці, та могли добре орієнтуватись у світі сучасних технологій та інновацій.