ФАКУЛЬТЕТ ЦИВІЛЬНОЇ ТА ГОСПОДАРСЬКОЇ ЮСТИЦІЇ

 

Адреса: 65125, м. Одеса, вул. Академічна, 9
Телефон: (048) 777-34-60

Email:justice@onua.edu.ua

Сайт: ghu.onua.edu.ua
Facebook: www.facebook.com/ghuonua
Youtube: www.youtube.com/c/ghuonua
Instagram: www.instagram.com/ghu_onua

Графік роботи: Пн. – Пт. 08.30 - 17.00

КОЛОДІН
Денис Олексійович
декан факультету
кандидат юридичних наук, доцент

Факультет цивільної та господарської юстиції здійснює підготовку студентів за спеціальністю «право» з акцентом на поглиблене вивчення циклу цивільно-правових дисциплін, а саме: цивільного права і процесу, господарського права і процесу, сімейного та спадкового права, корпоративного права, права інтелектуальної власності, права регулювання банкрутства, медіації та третейського розгляду, електронного судочинства, ІТ-права, медіа-права, юридичного супровіду бізнесу, виконавчого провадження, міжнародного приватного права земельного та житлового права, спортивного права та інших.

Отримання та практичне закріплення знань студентів здійснюється під керівництвом провідних науково-педадогічних працівників університету та юристів-практиків. Відтак студенти факультету мають чудову можливість не тільки з підручників, а й з перших вуст найуспішніших юристів країни (суддів, адвокатів, нотаріусів та інших провідних фахівців) дізнатись, як функціонують правові інституції сьогодення в Україні, а міжнародні навчальні візити до зарубіжних інституцій (ООН, ЄСПЛ, Рада Європи, ОБСЄ) поглиблюють знання в міжнародному публічному та приватному праві.

Формування та розвиток наукового потенціалу є пріорітетом факультету цивільної та господарської юстиції. Організація щорічної цивілістичної конференції, декади цивільного права, місяця господарського права і процесу, тижнів цивільного процесу, брейн-рингів і наукових гуртків за участю науково-педагогічного складу університету та відомих юристів є традицією та невід’ємною складовою навчального процесу факультету.

Факультет цивільної та господарської юстиції входить в топ-10 найкращих факультетів за версією авторитетного журналу «Forbes». Це завжди правильний вибір та впевнений крок назустріч майбутньому!

Факультет надає можливість проживання в комфортабельному гуртожитку готельного типу «Приморський» (МБМ), розташованому поряд з навчальними корпусами за адресою: вул. Академічна, 30. Кімнати в гуртожитку обладнані всіма необхідними зручностями, розраховані на двох осіб. Гуртожиток обладнаний сонячними панелями, що забезпечують наявність гарячої води цілодобово на протязі всього року.