2016 07 14Факультет міжнародно-правових відносин НУ«ОЮА» продовжує набір іноземних громадян на інноваційну англомовну магістерську програму за спеціальністю 081 «Право», спеціалізація «Міжнародне та європейське право».

Магістерська програма орієнтована на студентів з юридичною освітою (диплом бакалавра), зацікавлених в поглибленому вивченні міжнародного права і європейського права, а також особливостей взаємодії міжнародного і європейського права з національним законодавством України, зацікавлених в отриманні навичок вирішення правових питань в контексті мультиюрисдикційної діяльності.

Ці знання допоможуть випускникам побудувати успішну кар’єру в бізнесі, громадському секторі або стати частиною міжнародної академічної спільноти.

Магістерська програма розроблена в рамках реалізації проекту Tempus IV Project 544117-TEMPUS-1-2013-1-HR-TEMPUS-JPCR «European and International Law Master Programme Development in Eastern Europe – InterEULawEast» у співпраці з Загребським університетом (Хорватія) і Університетом Марібор (Словенія).

В рамках магістерської програми студенти будуть мати можливість відвідати лекції українських провідних експертів в сфері міжнародного та європейського права, а також іноземних вчених і практиків, стати учасниками міжнародних ворк-шопів і програм обмінів, придбати soft skills, які особливо цінуються на сучасному ринку праці.

Детальніше