Уcі новини Університету

Уcі новини Університету

Фінал конкурсу «Міс Академія - 2020»: Національний університет «Одеська юридична академія» з розмахом відзначила 22-річчя

e-mail Друк

Святкування Дня Національного університету «Одеська юридична академія» за традицією завершилося яскравим барвистим шоу - фіналом конкурсу «Міс Академія».

Для святкування дня народження вузу був обраний самий місткий зал Одеси. Але навіть він не міг вмістити всіх гостей, свята, яких було в цей вечір близько двох тисяч чоловік. Студенти і викладачі, численні партнери, колеги, друзі, - вітали і приймали поздоровлення з цим чудовим днем.

Найдобріші слова подяки звучали на адресу засновника Одеської юридичної академії, президента НУ «ОЮА» Сергія Ківалова. І Він не приховував гордості за своє дітище:

Детальніше...

В Одессе действует программа помощи переселенцам

e-mail Друк

Президент Национального университета «Одесская юридическая академия» Сергей Кивалов встретился с заместителем Министра по делам ветеранов, временно оккупированных территорий и внутренне перемещенных лиц Украины по вопросам европейской интеграции Алексеем Илляшенко.

Новое Министерство ведет работу по возвращению оккупированных территорий, помогает внутренне перемещенным лицам и переселенцам, ведет работу с семьями погибших воинов АТО.

В Одессу Алексей Илляшенко приехал по приглашение ОБСЕ (Организация по безопасности и сотрудничеству в Европе). Здесь состоялась конференция, посвященная диалогу и медиации в украинском обществе, вопросам реинтеграции людей, живущих на временно оккупированных территориях, и внутренне перемещенных лиц. Но в плотном графике дел Алексей Илляшенко нашел время посетить ведущий юридический вуз страны и встретиться с его Президентом, почетным гражданином города Одессы и Одесской области Сергеем Киваловым.

Детальніше...

Поздравляем с Днем рождения!

e-mail Друк

Сегодня, в этот солнечный зимний день, у милой и очаровательной девушки день рождения!

От всей души поздравляем начальника отдела связи с общественностью Марину Бушуеву с праздником и желаем невероятного счастья, вечной красоты и молодости, радости, добра, гармонии в душе и в жизни.

Миру повезло иметь такого человека. Будь здорова, активна, цени прекрасное в себе и достигай головокружительных высот!

Пусть у тебя всё получается, пусть никогда не иссякает запас хорошего настроения!

Візит до Національного університету «Одеська юридична академія» заступника міністра з питань Європейської інтеграції!

e-mail Друк

Національний університет «Одеська юридична академія» є одним з провідних та найкращих університетів нашої країни. НУ «ОЮА» відома тим що майже кожного тижня сюди приїжджають відомі гості.

Ми тісно співпрацюємо з багатьма органами державної влади, а випускники нашого університету завжди можуть бути впевнені, що після закінчення НУ «ОЮА» вони обов’язково будуть влаштовані завдяки зусиллям Сергія Васильовича Ківалова та диплому з яким кожен буде радо прийнятий до будь-якого державного органу і не тільки.

Сьогодні стіни Національного університету «Одеська юридична академія» відвідав заступник міністра з питань Європейської інтеграції Ілляшенко Олексій Володимирович.

Детальніше...

Національний університет «Одеська юридична академія» відзначає 22-річчя: університет привітали почесні гості

e-mail Друк

Національний університет «Одеська юридична академія» відзначає 22-у річницю з дня свого заснування. Зберігаючи кращі традиції юридичної школи, що йде своїм корінням у часи заснування юридичного факультету при Рішельєвському ліцеї, вуз активно примножує їх вже в новому часі. В цей день в актовій залі звучали подяки і привітання, вручалися почесні нагороди і грамоти.

Навіть не віриться, що пройшло вже 22 роки з того пам'ятного дня, коли перший склад колективу Академії починав свою роботу в єдиній будівлі, що належала вузу - напівзгорілому корпусі, позбавленому опалення і яких би то не було зручностей: колектив університету, як і тоді, являє собою родину відданих своїй справі однодумців-ентузіастів, багато з яких працюють тут з тих самих пір і до цього дня.

Детальніше...

День відкритих дверей у Кривому Розі

e-mail Друк

30.11.2019 об 11:00 на Криворізькому факультеті та в Криворізькому юридичному коледжі НУ «ОЮА» був проведений черговий «День відкритих дверей».

Про цей захід інформація була заздалегідь розміщена у місцевих ЗМІ та навчальних закладах міста Кривого Рогу та Криворізького регіону, що викликало великийінтерес серед майбутніх абітурієнтів та їх батьків.

Гостям, які завітали на Криворізький факультет та до Криворізького юридичного коледжу адміністрацією та відповідальним секретарем приймальної комісії були доведені умови вступу та перелік документів, необхідних для участі в конкурсі. Також продемонстровані відеоролики про історію університету та інтерв’ю з кращими випускниками Криворізького факультету НУ «ОЮА». Після цього були дані вичерпні відповіді на запитання абітурієнтів та їх батьків про умови навчання, проживання в гуртожитках та про підготовчі курси для майбутніх вступників до Криворізького юридичного коледжу.

Детальніше...

Сторінка 2 з 477

Новини