Уcі новини Університету

Уcі новини Університету

Валентин Федоров: «Диплом НУ "ОЮА" – это знак качества»

e-mail Друк

Одесская юридическая академия скоро отметит свой день рождения – 22 года со дня основания. Но с не меньшим энтузиазмом вуз готовится ко Дню открытых дверей, который пройдет в субботу, 16 ноября.

На него приглашают не только выпускников школ, но и учащихся 8-х и 9-х классов, поскольку в структуре университета есть колледжи и училища.

Почему такая серьезная подготовка к этому дню? Что дают посещения родителям и школьникам? Как пройдет этот день в вузе?

На эти вопросы отвечает глава Первичной профсоюзной организации Национального университета «Одесская юридическая академия», кандидат юридических наук, доцент, заслуженный юрист Украины Валентин Федоров.

Детальніше...

Зміцнення співпраці в сфері надання безоплатної правової допомоги

e-mail Друк

Національний університет «Одеська юридична академія» відвідав Директор координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги Олексій Бонюк. З 2013 року центр проводить ефективну роботу із забезпечення безоплатної правової допомоги, роблячи її доступною кожному жителю України, який її потребує.

Мета візиту - зміцнення співпраці з провідним юридичним вузом країни, на базі якого вже більше 20 років функціонує безкоштовна юридична клініка.

«60% людей сьогодні мають право на безоплатну правову допомогу у цивільних, адміністративних та інших справах. Важливо знати, що всі вони мають можливість отримати хорошого адвоката. Громадяни, які отримують маленьку пенсію або заробітну плату, не можуть оплатити послуги адвоката, тому ми протягом багатьох років надаємо правову допомогу. Стало доброю традицією, щоб всі аспіранти, молоді вчені проходили практику. Ми надаємо правову допомогу не тільки в судах, але й допомагаємо написати скаргу, звернення», - говорить Сергій Ківалов.

Детальніше...

Візит ліцеїстів до Криворізького факультету НУ «ОЮА»

e-mail Друк

В рамках профорієнтаційної роботи на Криворізькому факультеті та Криворізькому юридичному коледжі Національного університету «Одеська юридична академія» ліцеїсти випускних класів Криворізького ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою організовано відвідали наш навчальний заклад. Перед гостями виступили адміністрація структурних підрозділів НУ «ОЮА» у Кривому Розі, ліцеїстам було продемонстровано фільм про історію університету та відеоролик-інтерв'ю з успішними випускниками факультету. Відвідувачі ознайомились з матеріало-технічною базою, оглянули спеціалізовані аудиторії та навчальні кабінети, лабораторії, спортзал, бібліотеку, зал для конференцій. Після проведеної змістовної екскурсії, що провели методисти факультету, гостей запросили до студентського кафе-їдальні «Феміда» , де студентська рада організувала гарячий чай з тістечками, художні номери та відповіли на численні питання ліцеїстів.

Детальніше...

У легендарної Ротонди знову звучали пісні про Одесу

e-mail Друк

Незважаючи на похолодання, одесити провели ще один суботній вечір в Міському саду у легендарної Ротонди. Воно й не дивно: запальні музичні номери у виконанні найталановитіших студентів Національного університету «Одеська юридична академія» та Міжнародного гуманітарного університету дарують одеситам заряд бадьорості і позитиву на весь наступний тиждень.

Багато років проводяться ці концерти за підтримки та з ініціативи Почесного громадянина міста Одеси та Одеської області, Президента Національного університету «Одеська юридична академія» та Міжнародного гуманітарного університету Сергія Ківалова.

Детальніше...

Вітаємо з Днем народження!

e-mail Друк

Сьогодні, свій день народження святкує Мороз Ігор Вікторович - завідувач кафедрою фізичного виховання, кандидат педагогічних наук, доцент, майстер спорту зі спортивної гімнастики.

Шановний Ігор Вікторович, від імені всього Національного університету «Одеська юридична академія», вітаємо Вас з чудовим днем, світлим і радісним святом - днем ​​Вашого народження!

Нехай завжди Вам усміхається удача, збуваються всі загадані бажання, нехай своєю теплотою і любов'ю Вас зігрівають рідні та близькі люди. Бажаємо здоров'я, везіння, бадьорості і багато приводів для того, щоб відчути себе щасливою людиною.

День відкритих дверей в НУ "ОЮА"! №1

e-mail Друк

Американський адвокат Джордж Берман і відомий психолог Несс Фердман відвідали Національний університет «Одеська юридична академія»

e-mail Друк

Іноземні делегації часто відвідують Національний університет «Одеська юридична академія». Студентам читають лекції відомі вчені, дипломати, політики і громадські діячі. Так, на цьому тижні університет відвідали відразу два іноземних лектора: відомий американський адвокат, фахівець в області міжнародного права Джордж Берман і популярний психолог з Ізраїлю Несс Фердман.

Керівництво зво обговорило з гостями подальшу співпрацю та обмін досвідом.

«У нас щотижня протягом навчального процесу приїжджають відомі вчені. На цьому тижні у нас два професори. Один з них - відомий американський адвокат, професор Колумбійського університету Джордж Берман, - людина, яка дуже багато зробила для розвитку і становлення правової системи Сполучених Штатів Америки. Ось він читає лекції з міжнародного права, з конституційного права, щодо виборчого процесу США, і всі студенти приходять - навіть з інших факультетів і з інших курсів. Відвідали лекції навіть викладачі з інших університетів.

Детальніше...

Сторінка 10 з 477

Новини