Уcі новини Університету

Уcі новини Університету

Відбулися вибори Студентської ради!

e-mail Друк

15 листопада в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбулися вибори глави і членів Студентської ради.

Студентська рада -це прямий зв'язок студентів і управління університету, і цього надається велике значення. Основна мета студентського самоврядування - сприяння сумлінному виконанню студентами своїх обов'язків з одночасним захистом своїх законних прав та інтересів, а також надання їм можливості творчого та інтелектуального розвитку.

Підготовка до цієї події була дуже серйозною і тривалої, адже вибори глави і членів Студентської ради - це дуже відповідально і важливо для всього студентства НУ «ОЮА».

За підсумками голосування головою Студентської ради Національного університету «Одеська юридична академія» повторно стала Лукащук Карина, студентка соціально-правового факультету!

Детальніше...

Знайомство учасників Юридичного клубу «Pro bono» з роботою П’ятого апеляційного адміністративного суду

e-mail Друк

В рамках успішної роботи Юридичного клубу «Probono» студенти-клініцисти відвідали П'ятий апеляційний адміністративний суд.

П'ятий апеляційний адміністративний суд — апеляційний спеціалізований адміністративний суд, розміщений у місті Одеса. Юрисдикція суду поширюється на Одеську, Миколаївську та Херсонську області.

Суд утворений 23 червня 2018 року на виконання Указу Президента «Про ліквідацію апеляційних адміністративних судів та утворення апеляційних адміністративних судів в апеляційних округах» від 29 грудня 2017 року, згідно з яким мають бути ліквідовані апеляційні адміністративні суди та утворені нові суди в апеляційних округах. До початку роботи нового суду, правосуддя здійснював Одеський апеляційний адміністративний суд.

Детальніше...

День відкритих дверей в НУ "ОЮА"! №8

e-mail Друк

День відкритих дверей в НУ "ОЮА"! №7

e-mail Друк

День відкритих дверей в НУ "ОЮА"! №6

e-mail Друк

День відкритих дверей в НУ "ОЮА"! #5

e-mail Друк

Сторінка 7 з 477

Новини