Уcі новини Університету

Уcі новини Університету

Сергей Кивалов поздравил учащихся НУ «ОЮА» с Международным днем студента

e-mail Друк

Международный день студентов, который вот уже несколько десятков лет ежегодно отмечается 17 ноября, объединяет студенческую молодежь разных уголков планеты. Этот праздник очень любим и учащимися украинских образовательных учреждений как символ молодости, дружбы и единения с родной Alma mater.

Студенческое сообщество обладает огромным потенциалом для совершения позитивных изменений в нашей стране. Вместе с тем на сегодняшний день мы вынуждены констатировать отток молодёжи из Украины, именно поэтому создавать для своих молодых граждан уверенность в завтрашнем дне – одна из приоритетных государственных задач.

Детальніше...

У Національному університеті «Одеська юридична академія» пройшов День відкритих дверей!

e-mail Друк

16 листопада в Національному університеті «Одеська юридична академія» пройшов День відкритих дверей. Університет відвідали учні різних шкіл не тільки міста Одеса, а й усіх куточків України. З вітальним словом до майбутніх студентів нашого вузу звернувся президент НУ «ОЮА», академік, почесний громадянин міста Одеса Сергій Васильович Ківалов.

«Наш університет найкращий! Той, хто сьогодні переступив поріг НУ «ОЮА», ви усі станете студентами нашого закладу. Майбутнє саме за справжніми фахівцями, а у нас по-особливому ставляться до навчального процесу, по-особливому педантично. Всі знають якщо хочеш бути успішним, потрібно мати не тільки диплом, а ще й хороші знання. У нас ви можете отримати їх. Так само особливістю є те, що ви можете зробити вибір, якою мовою будуть проводитися лекції, у нас вже багато років застосовується така практика. Єдиний вуз на пострадянському просторі де лекції проводять англійською мовою. Крім цього, до нас щотижня приїжджають іноземні лектори, не було ще жодного тижня щоб наш університет не відвідали гості, які можуть не тільки розповісти теорію, а ще й поділиться своїм досвідом і знаннями з нашими студентами!  - розповідає майбутнім абітурієнтам Сергій Васильович.

Детальніше...

Змагання з баскетболу в Національному університеті «Одеська юридична академія»

e-mail Друк

Чи знали ви, що баскетбол має більше 200 правил? Незважаючи на це засвоїти основні з них можна за короткий час, тому гра є доступною для всіх, і входить в десятку найпопулярніших видів спорту в усьому світі. В баскетбол можна грати на вулиці з друзями, в аматорських клубах, в школах і інститутах, і навіть в дитячих садrах!

Національний університет «Одеська юридична академія» не виняток, і баскетбол є давно олюбленою грою не тільки для студентів, а й для викладачів. Підтвердженням тому можуть служити змагання з баскетболу в рамках Спартакіади серед професорсько-викладацького складу НУ «ОЮА» проведені Первинною профспілковою організацією нашого університету.

Гра була дійсно видовищною і цікавою, а всі команди показали гідний і високий результат. У фінальному змаганні взяли участь команди судово-адміністративного факультету, факультету цивільної та господарської юстиції і факультету прокуратури та слідства.

Детальніше...

В Национальном университете «Одесская юридическая академия» состоялся 3-й региональный турнир среди школьников «Будущий юрист»

e-mail Друк

Участие в олимпиаде по правоведению приняли выпускники средних школ всех районов Одесской области. Цель турнира – продемонстрировать знания, интеллектуальный багаж, уровень информированности в такой важной и сложной дисциплине. Соревнование проводится Главным территориальным управлением юстиции в Одесской области совместно с Национальным университетом «Одесская юридическая академия».

В турнире встречаются ученики 11-классов, которые предварительно показали лучшие результаты в вопросах современной истории и правоведения. По опыту могу сказать, что такие олимпиады положительно влияют на профессиональную ориентацию. Одесская юридическая академия – наилучшая база для проведения нашего регионального турнира, поскольку такое техническое обеспечение вряд ли может предложить какой-либо другой вуз, – заявил глава Главного территориального управления юстиции в Одесской области Руслан Сауляк.

Детальніше...

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «ПАРАЛЕЛІ ТА КОНТРАСТИ: МОВА, КУЛЬТУРА ТА КОМУНІКАЦІЯ»

e-mail Друк

15 листопада 2019 р. відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «ПАРАЛЕЛІ ТА КОНТРАСТИ: МОВА, КУЛЬТУРА ТА КОМУНІКАЦІЯ», що об’єднала науковців різних галузей задля жвавої дискусії з питань пошуку спільного та відмінного у мові та різних типах дискурсу: політичному, мас-медійному, правовому, перекладацькому та ін.

У конференції взяли участь не тільки професори та доценти, а й аспіранти і молоді науковці. До дискусії ІІІ Всеукраїнської конференції «ПАРАЛЕЛІ ТА КОНТРАСТИ: МОВА, КУЛЬТУРА ТА КОМУНІКАЦІЯ» долучилися майже 70 науковців з усієї України: Національний університет «Одеська юридична академія», Міжнародний гуманітарний університет, Одеський національний університет імені  І. І. Мечникова, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Запорізький національний університет, Київський національний лінгвістичний університет та ін.

Детальніше...

Сторінка 6 з 477

Новини